Podsumowanie sezonu seniorów+ statystyki

Podsumowanie sezonu seniorów+ statystyki

25.06.2025 przez tur1921

Podsumowanie sezonu 2024/2025 – Tur 1921 Turek seniorzy + statystyki

Za nami intensywny i pełen emocji sezon w wykonaniu Tura 1921 Turek. Drużyna zakończyła rozgrywki klasy okręgowej na solidnym 6. miejscu, pokazując charakter i waleczność przez cały rok.
Drużyna trenera Macieja Malińskiego zgromadziła 44 punkty, na co złożyło się 12 zwycięstw, 8 remisów oraz 10 porażek. Bilans bramkowy zespołu to 68 strzelonych i 69 straconych bramek – co tylko potwierdza, że mecze z udziałem Tura dostarczały kibicom mnóstwo emocji i ofensywnego futbolu.
Choć nie brakowało trudnych momentów, nasz młody zespół pokazał w tym sezonie solidność, wolę walki i potencjał, który pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.
Statystki indywidualne:
Najlepsi strzelcy (TOP3)
1.Kuba Młynarski 16 bramek
2. Serhi Paias, Cyprian Oleksy 12 bramek
3. Beniamin Trzepacz 10 bramek
Najlepsi asystenci (TOP3)
1.Cyprian Oleksy 17 asyst
2.Serhi Paias 10 asyst
3. Kuba Młynarski, Marcel Kostrzewski 5 asyst
Najwięcej minut (TOP3)
1. Kuba Młynarski 2610 minut
2. Cyprian Oleksy 2527 minut
3. Serhi Paias 2407 minut
W sezonie 2024/2025 w drużynie seniorów zadebiutowali:
Robert Kubka 2008
Marcel Kokot 2008
Julian Chrostek 2008
Jan Donart 2008
Antoni Bałdych 2010
Wojciech Budner 2010
Piotr Marendziak 2010
Zawodnicy którzy reprezentowali barwy Tura Turek w sezonie 2024/2025:
Kuba Młynarski, Cyprian Oleksy, Serhi Paias, Bartosz Tomczyk, Przemysław Kaczmarek, Beniamin Trzepacz, Kamil Altman, Marcel Kostrzewski, Andrzej Włodarczyk, Bartłomiej Frątczak, Gracjan Budka, Eryk Nita, Daniel Błaszczyk, Oskar Tygielski, Błażej Wiatrowski, Rafał Kobielak, Nikodem Marciniak, Patryk Mądrachowski, Wojciech Budner, Antoni Bałdych, Krystian Sylwestrzak, Jakub Kordylewski, Robert Kubka, Mikołaj Woźniak, Marcel Kokot, Marcel Chojnacki, Piotr Marendziak, Julian Chrostek, Jan Donart, Mikhailo Krasnitsia.
Trener: Maciej Maliński
Drugi Trener: Kuba Młynarski
Kierownik: Tomasz Frątczak

Statystyki czerwone kartki

RangaZawodnikRed Cards
1Oskar Tygielski2
2Kamil Altman1
3Bartosz Tomczyk1

Statystyki meczowe Tur 1921 Turek:

runda zw. rem. por. % wyg % rem % por gol + gol – gol +/min gol -/min
jesień 2024 6 3 6 20 10 20 27 34 50 min 39,7 min
wiosna 2025 6 5 4 20 16,6 13,3 41 35 32,92 min 38,57 min
cały sezon 12 8 10 40 26,6 33,3 68 69 39,7 min 39,13 min

Gry klasa okręgowa sezon 2024/2025

RangaZawodnikgrywygrana %remis %przegrana %
1Maciej Maliński3040.0026.6733.33
2Cyprian Oleksy3040.0026.6733.33
3Kuba Młynarski2941.3827.5931.03
4Sergey Paias2839.2925.0035.71
5Eryk Nita2638.4619.2338.46
6Kamil Altman2634.6226.9238.46
7Marcel Kostrzewski2540.0028.0032.00
8Bartosz Tomczyk2544.0028.0028.00
9Rafał Kobielak2437.5025.0037.50
10Gracjan Budka2445.8325.0029.17
11Beniamin Trzepacz2339.1326.0934.78
12Andrzej Włodarczyk2339.1326.0934.78
13Przemysław Kaczmarek2240.9131.8227.27
14Bartłomiej Frątczak2133.3333.3333.33
15Nikodem Marciniak1643.7531.2525.00
16Krystian Sylwestrzak1540.0026.6733.33
17Daniel Błaszczyk1442.8621.4335.71
18Wojciech Budner1442.8635.7121.43
19Oskar Tygielski1346.1538.4615.38
20Patryk Mądrachowski1338.4615.3846.15
21Antoni Bałdych1136.3627.2736.36
22Błażej Wiatrowski1145.4527.2727.27
23Mikołaj Woźniak850.000.0037.50
24Jan Donart728.5728.5742.86
25Marcel Chojnacki560.0040.000.00
26Jakub Kordylewski40.0025.0075.00
27Marcel Kokot450.0025.0025.00
28Julian Chrostek333.3333.3333.33
29Piotr Marendziak2100.000.000.00