Podsumowanie rundy- statystyki juniora B1- jesień 2020

Podsumowanie rundy- statystyki juniora B1- jesień 2020

24.11.2020 przez tur1921

gole B1 jesień 2020 liga wojewódzka

RangaZawodnikPozycjaGolgrywygrana %remis %przegrana %
1Nikodem Marciniakpomocnik111546.6720.0033.33
2Filip Staszakpomocnik81643.7518.7537.50
3Tobiasz Adamczykobrońca31643.7518.7537.50
4Szymon Nitanapastnik2540.000.0060.00
5Kamil Krotowskipomocnik21145.4518.1836.36
6Dawid Gołdykapomocnik11040.0020.0040.00
7Patryk Cieślakpomocnik11643.7518.7537.50
8Gracjan Budkaobrońca11450.0014.2935.71
9Bartosz Tomczykpomocnik11346.1523.0830.77

gole B1 jesień 2020 liga+ towarzyskie

RangaZawodnikPozycjaGolgrywygrana %remis %przegrana %
1Nikodem Marciniakpomocnik313342.4215.1542.42
2Filip Staszakpomocnik174141.4614.6343.90
3Tobiasz Adamczykobrońca53943.5915.3841.03
4Filip Litwinnapastnik52429.1720.8350.00
5Kacper Pietraszekpomocnik52045.0010.0045.00
6Szymon Nitanapastnik4837.500.0062.50
7Dawid Gołdykapomocnik41540.0020.0040.00
8Jakub Skopińskipomocnik43444.1214.7141.18
9Kamil Krotowskipomocnik43040.0016.6743.33
10Patryk Cieślakpomocnik34341.8616.2841.86
11Franciszek Tomaszakobrońca33542.8614.2942.86
12Adam Oleksypomocnik24042.5015.0042.50
13Bartosz Tomczykpomocnik23447.0617.6535.29
14Gabriel Janiknapastnik1540.0020.0040.00
15Adam Kasprzakobrońca1650.000.0050.00
16Gracjan Budkaobrońca12138.1014.2947.62

asysty B1 jesień 2020- liga wojewódzka

RangaZawodnikPozycjaAsystagrywygrana %remis %przegrana %
1Nikodem Marciniakpomocnik61546.6720.0033.33
2Filip Staszakpomocnik51643.7518.7537.50
3Adam Oleksypomocnik41546.6720.0033.33
4Dawid Gołdykapomocnik31040.0020.0040.00
5Kamil Ślusarekbramkarz21643.7518.7537.50
6Norbert Jacaszekobrońca1850.0012.5037.50
7Patryk Cieślakpomocnik11643.7518.7537.50
8Jakub Skopińskipomocnik11250.008.3341.67
9Kamil Krotowskipomocnik11145.4518.1836.36

asysty B1 jesień 2020 liga+towarzyskie

RangaZawodnikPozycjaAsystagrywygrana %remis %
1Filip Staszakpomocnik104141.4614.63
2Adam Oleksypomocnik94042.5015.00
3Nikodem Marciniakpomocnik63342.4215.15
4Dawid Gołdykapomocnik61540.0020.00
5Patryk Cieślakpomocnik44341.8616.28
6Jakub Skopińskipomocnik43444.1214.71
7Filip Litwinnapastnik32429.1720.83
8Kamil Krotowskipomocnik33040.0016.67
9Kacper Pietraszekpomocnik22045.0010.00
10Gabriel Janiknapastnik2540.0020.00
11Norbert Jacaszekobrońca22548.0016.00
12Kamil Ślusarekbramkarz22835.7114.29
13Franciszek Tomaszakobrońca23542.8614.29
14Kamil Altmanobrońca22352.1713.04
15Bartosz Tomczykpomocnik23447.0617.65

występy B1 jesień 2020 liga wojewódzka

RangaZawodnikPozycjagrywygrana %remis %przegrana %
1Tobiasz Adamczykobrońca1643.7518.7537.50
2Kamil Ślusarekbramkarz1643.7518.7537.50
3Filip Staszakpomocnik1643.7518.7537.50
4Patryk Cieślakpomocnik1643.7518.7537.50
5Nikodem Marciniakpomocnik1546.6720.0033.33
6Adam Oleksypomocnik1546.6720.0033.33
7Gracjan Budkaobrońca1450.0014.2935.71
8Franciszek Tomaszakobrońca1442.8614.2942.86
9Bartosz Tomczykpomocnik1346.1523.0830.77
10Jakub Skopińskipomocnik1250.008.3341.67
11Kamil Krotowskipomocnik1145.4518.1836.36
12Maciej Malińskitrener1040.0020.0040.00
13Dawid Gołdykapomocnik1040.0020.0040.00
14Filip Litwinnapastnik837.5025.0037.50
15Adam Ziołaobrońca850.000.0050.00
16Norbert Jacaszekobrońca850.0012.5037.50
17Filip Jarekbramkarz862.500.0037.50
18Kamil Altmanobrońca850.0012.5037.50
19Konrad Grzelaktrener714.2928.5757.14
20Kacper Brzostowskiobrońca633.3316.6750.00
21Szymon Nitanapastnik540.000.0060.00
22Adam Kasprzakobrońca540.000.0060.00
23Bartłomiej Woźniakobrońca540.000.0060.00
24Jakub Baranowskinapastnik20.000.00100.00

występy jesień 2020- liga+towarzyskie

RangaZawodnikPozycjagrywygrana %remis %przegrana %
1Patryk Cieślakpomocnik4341.8616.2841.86
2Filip Staszakpomocnik4141.4614.6343.90
3Adam Oleksypomocnik4042.5015.0042.50
4Tobiasz Adamczykobrońca3943.5915.3841.03
5Franciszek Tomaszakobrońca3542.8614.2942.86
6Jakub Skopińskipomocnik3444.1214.7141.18
7Bartosz Tomczykpomocnik3447.0617.6535.29
8Nikodem Marciniakpomocnik3342.4215.1542.42
9Filip Jarekbramkarz3246.889.3843.75
10Kamil Krotowskipomocnik3040.0016.6743.33
11Kamil Ślusarekbramkarz2835.7114.2950.00
12Norbert Jacaszekobrońca2548.0016.0036.00
13Filip Litwinnapastnik2429.1720.8350.00
14Adam Ziołaobrońca2339.1317.3943.48
15Kamil Altmanobrońca2352.1713.0434.78
16Gracjan Budkaobrońca2138.1014.2947.62
17Kacper Pietraszekpomocnik2045.0010.0045.00
18Dawid Gołdykapomocnik1540.0020.0040.00
19Kacper Brzostowskiobrońca1154.559.0936.36
20Jakub Baranowskinapastnik1040.000.0060.00
21Eryk Kosakowskiobrońca1060.0010.0030.00
22Maciej Malińskitrener1040.0020.0040.00
23Szymon Nitanapastnik837.500.0062.50
24Konrad Grzelaktrener714.2928.5757.14
25Bartłomiej Woźniakobrońca650.000.0050.00
26Adam Kasprzakobrońca650.000.0050.00
27Gabriel Janiknapastnik540.0020.0040.00
28Mateusz Lorensnapastnik40.0050.0050.00
29Szymon Klechabramkarz1100.000.000.00