Kasztelania Brudzew

Kasztelania Brudzew

21.08.2019 przez tur1921

Terminarz

16:00
Klasa okręgowa 2023/2024

Kasztelania - Sparta

15:00
Klasa okręgowa 2023/2024

Kasztelania - Czarni

Wyniki

2 - 0
Klasa okręgowa 2023/2024

Tur1921 - Kasztelania

2 - 0
Klasa okręgowa 2023/2024

Kasztelania - Orły

2 - 2
Klasa okręgowa 2023/2024

Szczyt - Kasztelania

1 - 5
Klasa okręgowa 2023/2024

Kasztelania - Orzeł

0 - 6
Klasa okręgowa 2023/2024- towarzyskie

Kasztelania - Tur1921

1 - 6
Klasa okręgowa 2023/2024

Kasztelania - Wilki

1 - 2
Klasa okręgowa 2023/2024

Tulisia - Kasztelania

1 - 0
Klasa okręgowa 2023/2024

Kasztelania - Warta

6 - 1
Klasa okręgowa 2023/2024

Sompolno - Kasztelania

2 - 2
Klasa okręgowa 2023/2024

Kasztelania - Strażak

2 - 3
Klasa okręgowa 2023/2024

Zjednoczeni - Kasztelania

0 - 4
Klasa okręgowa 2023/2024

Kasztelania - Zieloni

2 - 0
Klasa okręgowa 2023/2024

Orzeł - Kasztelania

0 - 3
Klasa okręgowa 2023/2024

Kasztelania - Zbiersk

2 - 4
Klasa okręgowa 2023/2024

Czarni - Kasztelania

1 - 4
Klasa okręgowa 2023/2024

Sparta - Kasztelania

0 - 2
Klasa okręgowa 2023/2024

Kasztelania - Tur1921

1 - 3
Klasa okręgowa 2023/2024

Orły - Kasztelania

6 - 0
Klasa okręgowa 2023/2024

Kasztelania - Szczyt

4 - 0
Klasa okręgowa 2023/2024

Orzeł - Kasztelania

2 - 7
Klasa okręgowa 2023/2024- towarzyskie

Kasztelania - Tur1921

5 - 3
A-klasa 2022/2023 towarzyskie

Kaszt - Tur1921

2 - 1
D1 2022/2023 -jesień

Tur1921 - Kaszt

2 - 1
D1 2022/2023 -jesień

Kaszt - Sokół

3 - 0
D1 2022/2023 -jesień

Kaszt - LP FAW

2 - 1
D1 2022/2023 -jesień

Orion - Kaszt

0 - 9
D1 2022/2023 -jesień

Kaszt - Górnik

7 - 0
D1 2022/2023 -jesień

Kaszt - Tur1921

2 - 4
D1 2022/2023 -jesień

Sokół - Kaszt

1 - 1
D1 2022/2023 -jesień

LP FAW - Kaszt

2 - 1
D1 2022/2023 -jesień

Kaszt - Orion

14 - 0
D1 2022/2023 -jesień

Górnik - Kaszt

1 - 10
B2 2022/2023 towarzyskie

Kaszt - Tur1921

11:00
C2 2021/2022 wiosna

SKP MOS - Kaszt

12:00
D2 2021/2022 wiosna

APRO - Kaszt

1 - 5
D2 2021/2022

Kasztelania - Ślesin

1 - 3
D2 2021/2022

Kasztelania - APRO

5 - 1
D2 2021/2022

SKP MOS - Kasztelania

2 - 1
D2 2021/2022

Kasztelania - Olimpia

1 - 8
D2 2021/2022

Kłodawa - Kasztelania

2 - 0
D2 2021/2022

Kasztelania - Tur1921

0 - 2
D2 2021/2022

Kasztelania - Orion

2 - 0
D2 2021/2022

APRO- Kasztelania

5 - 0
D2 2021/2022

Ślesin - Kasztelania

1 - 2
D2 2021/2022

Kasztelania - SKP MOS

5 - 1
D2 2021/2022

Olimpia - Kasztelania

6 - 0
D2 2021/2022

Kasztelania - Kłodawa

0 - 6
D2 2021/2022

Tur1921 - Kasztelania

1 - 3
D2 2021/2022

Orion - Kasztelania

2 - 5
E1- 2021/2022 towarzyskie

Tur1921 - Kasztelania

15 - 1
E1 2020/2021-wiosna

Kasztelania - Kasztelania II

6 - 1
E1 2020/2021-wiosna

Tur 1921 - Kasztelania

0 - 6
E1 2020/2021-wiosna

Piast G - Kasztelania

1 - 12
E1 2020/2021-wiosna

Wicher - Kasztelania

12 - 1
E1 2020/2021-wiosna

Kasztelania - Wicher

0 - 5
E1 2020/2021-wiosna

Orzeł - Kasztelania

0 - 15
E1 2020/2021-wiosna

Kasztelania II - Kasztelania

10 - 2
E1 2020/2021-wiosna

Kasztelania - Tur 1921

7 - 1
E1 2020/2021-wiosna

Kasztelania - Orzeł

7 - 1
E1 2020/2021-wiosna

Kasztelania - Piast G

5 - 1
towarzyskie c1 2020/2021

Tur 1921 - Kasztelania

3 - 2
KOZPN C1 w Turku finały

Nałęcz - Kasztelania

2 - 1
KOZPN C1 w Turku finały

Tur 1921 - Kasztelania

1 - 5
KOZPN C1 Turek gr B

Kasztelania - Wierzbinek

5 - 2
KOZPN C1 Turek gr B

Kasztelania - Rychwał

2 - 4
KOZPN C1 Turek gr B

Błękitni - Kasztelania

1 - 0
Kasztelania Cup D1

Tur 1921 - Kasztelania

1 - 4
Kasztelania Cup D1

Kasztelania - LKS2

5 - 0
Kasztelania Cup D1

Kasztelania - Kasztelania II

5 - 1
Kasztelania Cup D1

Kasztelania - Tur 1921 II

1 - 1
Kasztelania Cup D1

Kasztelania - LKS Ślesin

4 - 0
Kasztelania Cup

Błękitni - Kasztelania

0 - 2
Kasztelania Cup

Kasztelania - Orzeł K

2 - 1
Kasztelania Cup

Tur 1921 II - Kasztelania

1 - 6
Kasztelania Cup

Kasztelania - Tur 1921

1 - 1
Kasztelania Cup

Kasztelania - Wicher

2 - 4
Kasztelania Cup

Kasztelania - Kasztelania II

1 - 6
E1 2020/2021

Warta D - Kasztelania

7 - 3
E1 2020/2021

Kasztelania - LP FAW

4 - 8
E1 2020/2021

Tur 1921 - Kasztelania

7 - 3
E1 2020/2021

Kasztelania - Orzeł K

9 - 0
E1 2020/2021

Kasztelania - Warta D

2 - 9
E1 2020/2021

LP FAW - Kasztelania

5 - 2
E1 2020/2021

Kasztelania - Tur 1921

2 - 6
E1 2020/2021

Orzeł K - Kasztelania

0 - 6
C2 2019/2020

Kasztelania - Tulisia

4 - 2
C2 2019/2020

Tur 1921 - Kasztelania

2 - 12
E2 2019/2020

Kasztelania - Olimpia

1 - 2
D2 2019/2020

Kasztelania - Delfin

7 - 8
E2 2019/2020

Orzeł G - Kasztelania

0 - 6
D2 2019/2020

Warta D - Kasztelania

2 - 3
C2 2019/2020

Kasztelania - WartaP

8 - 1
C2 2019/2020

Olimpia - Kasztelania

1 - 0
D2 2019/2020

Kasztelania - G. Kłodawa

3 - 0
C2 2019/2020

Kasztelania - Wicher

5 - 4
E2 2019/2020

Kasztelania - Warta D

1 - 7
D2 2019/2020

Baszta - Kasztelania

0 - 6
C2 2019/2020

Tulisia - Kasztelania

2 - 2
E2 2019/2020

G. Kłodawa - Kasztelania

2 - 6
C2 2019/2020

Kasztelania - Tur 1921

2 - 0
D2 2019/2020

G. Kłodawa2 - Kasztelania

5 - 1
E2 2019/2020

Kasztelania - Grom

3 - 0
C2 2019/2020

WartaP - Kasztelania

2 - 3
D2 2019/2020

Kasztelania - Tur 1921

3 - 4
C2 2019/2020

Kasztelania - Olimpia

4 - 0
D2 2019/2020

Polonus - Kasztelania

4 - 4
E2 2019/2020

Tur 1921 - Kasztelania

7 - 5
E2 2019/2020

Błękitni - Kasztelania

10 - 3
C2 2019/2020

Wicher - Kasztelania