Zmiana na stanowisku trenera drużyny seniorów

Zmiana na stanowisku trenera drużyny seniorów

30.04.2024 przez tur1921
Zmiana na stanowisku trenera drużyny seniorów‼️
Z dniem 30 kwietnia
Konrad Grzelak przestał pełnić funkcje trenera drużyny seniorów Tura 1921 Turek.
Po niedzielnej porażce w Koźminku Trener Grzelak złożył rezygnację. Po długich dyskusjach zarząd podjął decyzję o zmianie na stanowisku trenera pierwszej drużyny Tura.
Konrad Grzelak rozpoczął pracę z drużyną seniorów w lipcu 2021 roku, kiedy to otrzymał zadanie ponownego stworzenia zespołu seniorów , oraz odbudowania piłki seniorskiej w Turku i rozpoczęcia rywalizacji młodzieżą od poziomu B-klasy. Pod jego wodzą młody zespół z Turku dwa lata z rzędu wywalczył awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W sezonie 21/22 Tur z drugiego miejsca awansował do A klasy. By w kolejnym sezonie kompletnie zdominować tą ligę i zameldować się w okręgówce, grając w większości zawodnikami w wieku juniorskim. W obecnej chwili drużyna plasuję się na 11 pozycji ligi okręgowej.
Trener Grzelak prowadził Tura w 70 meczach ligowych. Notując 43 wygrane, 9 remisów i 18 porażek.
Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować Trenerowi za jego zaangażowanie w rozwój naszego klubu. Bez Ciebie nie bylibyśmy w tym miejscu gdzie jesteśmy i nie przeżywalibyśmy wielu wspaniałych momentów. Dziękujmy i życzymy kolejnych sukcesów w karierze trenerskiej.