Zmiany w kadrze trenerskiej

Zmiany w kadrze trenerskiej

29.12.2023 przez tur1921
Koniec roku bieżącego to również czas planowania pracy w nadchodzącym roku. Z końcem grudnia pracę w naszym klubie zakończy trener Andrzej Szymanowski, który przenosi się do Teleszyny Przykony. Dziękujemy trenerowi Andrzejowi za pracę wykonaną w zespole juniorów i życzymy powodzenia w dalszej pracy.
Wraz z początkiem roku pracę w naszym klubie oficjalnie rozpocznie trener Błażej Wiatrowski.
Trener Błażej jest posiadaczem licencji UEFA C. Co ciekawe Błażej jest wychowankiem Tura i reprezentował barwy naszego klubu w latach 2005-2010. Jako trener brał udział w obozach Polish Soccer Skills, oraz pracował jako trener podczas obozów klubu Jaguar Gdańsk. Podczas studiów związany z akademicką piłką nożną, oraz futsalową.
Trener Błażej przejmie jeden z zespołów młodzieżowych naszego klubu.
Wkrótce przedstawimy podział grup, oraz trenerów którzy poprowadzą dane zespoły.