Tur 1921 Turek- Zieloni Koźminek 3:1, senior

21.09.2023 przez tur1921

Tur 1921 Turek- Zieloni Koźminek 3:1, senior klasa okręgowa

Bramki Wiktor Gebler x 3 i Benjamin Trzepacz

Po porażce w Grzegorzewie drużyna seniorów podejmowała na własnym boisku Zielonych Koźminek. Nasz zespół dobrze zaczął to spotkanie. Podanie Kuby Młynarskiego z głębi pola otrzymał Wiktor Gebler i świetnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości. Kilkanaście minut później znów podanie Młynarskiego do Geblera, a ten w sytuacji sam na sam podwyższa na 2-0. Na 3-0 ponownie podwyższył Wiktor Gebler, który tym razem wykorzystał podanie Bartka Tomczyka. Po przerwie rywale zepchnęli nasz zespół do defensywy stwarzając sobie kilka groźnych akcji. Nasz zespół odpowiadał kontratakami, ale był nieskuteczny. Od 70 minuty rywale grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla bramkarza. Niestety nie udało już się zdobyć bramki, a w 90 minucie honorową bramkę dla gości zdobył Beniamin Trzepacz.
Skład: Oskar Tygielski- Gracjan Budka- Kuba Młynarski- Przemysław Kaczmarek- Bartek Frątczak- Bartek Tomczyk- Maciej Maliński- Marcel Kostrzewski- Wiktor Gebler- Sergey Paias- Adrian Fret
Z ławki: Kacper Ficner, Cyprian Oleksy, Konrad Peruga, Konrad Cieślak, Patryk Cieślak
Na ławce; Nikodem Marciniak, Cezary Feliniak
Trener: Konrad Grzelak
Dziękujemy Paweł Kwiatkowski – Radny Rady Miejskiej, oraz Styl-Dom Turek za ufundowanie zawodnikom pizzy po meczu👍