Maciej Maliński- Dziękujemy

Maciej Maliński- Dziękujemy

18.06.2023 przez tur1921
Dzisiejszy mecz juniorów był ostatnim meczem na ławce trenerskiej w naszym klubie trenera Macieja Malińskiego.
Po 6 letniej pracy na rzecz młodzieży Tur 1921 Turek trener Maciej zawiesza swoją przygodę trenerską ze względu na prywatne obowiązki rodzinne. Dziękujemy trenerowi za wieloletnią prace z młodzieżą naszego klubu, za wyniki osiągane, oraz za rozwój zawodników, którzy licznie zasilili reaktywowaną drużynę seniorów. Mamy nadzieję, że mówimy do zobaczenia, a nie do widzenia i wkrótce znów będziemy mogli cieszyć się z owoców Twojej pracy.
Jak wcześniej informowaliśmy zespół juniorów przejmie trener Andrzej Szymanowski.
Jednocześnie informujemy, że Maciej Maliński w dalszym ciągu będzie bronił barw naszego zespołu seniorów jako zawodnik i wspierał w pracy szkoleniowej trenera drużyny seniorów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA