Podsumowanie Rundy Jesiennej Juniora

Podsumowanie Rundy Jesiennej Juniora

22.11.2022 przez tur1921
Podsumowanie Rundy Jesiennej Juniora Młodszego Tura Turek.
Tur z bilasem 9 wygranych 1 remisem i 2 porażkami uplasował się na drugiej pozycji tracąc punkt do Górnika Konin. Najlepszym strzelcem drużyny z dorobkiem 15 bramek został Kacper Sikorski.
Miejsce w tabeli: 2
Punkty: 28
Bramki: 58-23
Okiem Trenera: Biorąc pod uwage fakt, że w każdy mecz zaczynaliśmy przynajmniej 5 zawodnikami z młodszego rocznika w podstawowyn składzie to runde uważam za naprawde udaną. Niestety, nie omineły nas kontzuje, które wykluczyły z gry Szymona Zasiadczyka i Roberta Kubke. Warto pamiętać że nadrzędnym celem każdego zespołu juniorów jest przygotowanie jak najwiekszej ilosci zawodników do przyszłej gry w seniorach. W tej rundzie aż 3 zawodników i to 15 latków debiutowało w seniorach. Cyprian Oleksy, Konrad Peruga i Konrad Cieślak uzbierali łącznie prawie 1000 minut w seniorach i to napawa optymizmem. Czekamy na kolejnych zawodników w drużynie seniorów.
Bramki dla Tura zdobywali:
Kacper Sikorski 15
Konrad Peruga 14
Oliwier Krych 6
Konrad Cieślak 5
Cyprian Oleksy 5
Oliwier Drzewiecki 4
Rafał Kobielak 2
Jan Donart, Marcel Kokot, Kacper Paciorek, Patryk Kleśta po 1.
Skład :
Bramkarze: Robert Kubka, Andrzej Włodarczyk, Paweł Jasak
Zawodnicy z pola: Konrad Cieślak, Mikołaj Woźniak, Szymon Zasiadczyk, Patryk Kucharski, Igor Domowicz, Marcel Kokot, Patryk Kleśta, Cyprian Oleksy, Eryk Nita, Oliwier Drzewiecki, Rafał Kobielak, Jan Donart, Konrad Peruga, Oliwier Krych, Kacper Sikorski, Kacper Paciorek, Hubert Rosicki, Antoni Mielcarek
Trener: Maciej Maliński