Cyprian Oleksy włączony do kadry seniorów Tura!

Cyprian Oleksy włączony do kadry seniorów Tura!

13.08.2022 przez tur1921
Cyprian Oleksy włączony do kadry seniorów Tura!
Po dobrych występach w meczach seniorów podczas okresu przygotowawczego trener pierwszego zespołu zdecydował włączyć Cypriana Oleksego do kadry seniorów w sezonie 22/23. Cyprian rocznik 2007 jest pierwszym zawodnikiem grup młodzieżowych który dołącza do pierwszego zespołu po utworzeniu seniorów. Warto pamiętać, ze kadra naszego zespołu złożona jest głównie z wychowanków naszego klubu. Zdecydowana większość graczy urodziła się w 2004 i 2005 roku. Teraz 15 letni Cyprian staje się najmłodszym zawodnikiem w kadrze, oprócz szans w 1 drużynie Cyprian dalej będzie pełnił funkcje kapitana juniorów naszego klubu. Gratulujemy, życzymy sukcesów. I czekamy na kolejnych zawodników w kadrze pierwszego zespołu.