Podsmowanie półkolonii

Podsmowanie półkolonii

31.07.2022 przez tur1921
Podsumowanie „Półkolonie z Turem 2022”
W okresie letnim i zimowym Tur 1921 Turek organizuje obozy sportowe dla zawodników naszego klubu. W tym roku z myślą o młodszych zawodnikach postanowiliśmy zorganizować obóz stacjonarnie. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwanie, aż 42 zawodników w tym dwie zawodniczki wzięło udział w tygodniowych zajęciach.
Zajęcia nastawione były na poprawę sprawności i ogólnego przygotowania motorycznego, a także na poprawę techniki piłkarskiej. Królowało również mnóstwo gier w różnych układach pod względem wielkości boiska, bramek, czy tez form gier.
Zawodnicy co dzień mieli możliwość regenerować się na miejskim basenie. Dodatkowo odbyły się również zajęcia z akrobatyki z trenerem akrobatyki, nastawione na poprawę sprawności uczestników. Uczestnicy mieli również okazję odwiedzić park trampolin. Na koniec odbył się wewnętrzny turniej w którym młodsi zawodnicy mieli okazję zagrać ze starszymi kolegami w jednej drużynie i przeciwko.
Na zakończenie odbył się grill, a najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody w postaci piłek, medali i koszulek.
Nie udało się zrealizować spotkania z dietetykiem, które było w planach, jednak w sierpniu zorganizujemy takowe spotkania dla wszystkich grup.
Cieszymy się, że tak duża ilość naszych zawodników mogła aktywnie spędzić tydzień, a w dodatku miała okazję poprawić kilka aspektów sportowych i piłkarskich.