Podziękowania za pracę z bramkarzami dla Przemysława Zająca

Podziękowania za pracę z bramkarzami dla Przemysława Zająca

15.02.2022 przez tur1921
Przemysław Zając wiosną nie będzie pracował już z bramkarzami Tura. Niestety obowiązki prywatne spowodowały, że trener Zając nie jest w stanie kontynuować dalszej pracy z bramkarzami. Trenerowi Przemkowi dziękujemy za wieloletnią pracę z młodymi bramkarzami w naszym klubie.
„Dziękujemy trenerowi Przemkowi za wkład w ostatnim czasie w rozwój naszych bramkarzy, z każdym miesiącem widać było postępy naszych zawodników, a nasze drużyny w każdej kategorii wiekowej wyróżniały się solidnymi bramkarzami. To pokazuje jak ważne jest indywidualne szkolenie zawodników na tej pozycji, trener Przemek wykonywał dobrą pracę, mimo rezygnacji chcemy, aby ta praca była kontynuowana na podobnie wysokim poziomie. Jestem już po rozmowie z nowym trenerem, który swoim warsztatem trenerskim utrzyma jakość szkolenia, a i bazując na swojej wieloletniej pracy w piłce wniesie coś nowego do szkolenia i wychowania naszych bramkarzy. Nazwisko nowego trenera przedstawimy na początku przyszłego tygodnia, a trenerowi Przemkowi jeszcze raz z tego miejsca chciałbym podziękować za wykonaną pracę i życzyć powodzenia w życiu prywatnym jak i zawodowym”- Konrad Grzelak koordynator grup młodzieżowych Tur 1921 Turek
Źródło zdjęcia:LKS Jankowy