Podziękowania dla sponsorów

Podziękowania dla sponsorów

23.12.2021 przez tur1921

Zbliża się koniec roku, Tur 1921 Turek postanowił podziękować wszystkim sponsorom, firmom, osobom prywatnym, którzy wspierali klub szczególnie w drugim półroczu.
Nasz klub to grupy młodzieżowe i dziecięce, aktualnie trenuje około 130 zawodników w kategorii od skrzata do juniora. Od lipca reaktywowana została drużyna seniorów, która przystąpiła do rozgrywek. Wiele grup młodzieżowych, mecze ligowe, turnieje, wyjazdy, sprzęt i wiele, wiele innych to duże wydatki. Dzięki pomocy i pracy wielu ludzi dzieci i młodzież z Turku może rozwijać swoją pasje, propagować sport, a także reprezentować Turek.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować tym którzy byli z nami w 2021 roku.

Miasto Turek Official główny i największy sponsor klubu

Powiat turecki

Gmina Turek

P H U Bram Tur

PPHU Bomard

Paweł Kwiatkowski – Radny Rady Miejskiej

Wakacje.pl TUREK

Pasik House Turek

Jacek Wzorek

Rezler Construct

Mar-Tools

Styl-Dom Turek

Estetika Klinika Stomatologiczna Turek

K4M Zbigniew Najberg

Centrum Stali Turek

Perfekt Car Agnieszka Mariasiewicz

Andrzej Kwiatkowski

Rodzicom zawodników

Instytucjom dzięki, którym nasi zawodnicy mieli gdzie trenować i rozwijać swoją pasje:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku za udostępnienie obiektów, dyrektorowi OSiR Krzysztof Kolenda za owocna współpracę i pomoc przy przeprowadzeniu turnieju na 100-lecie.

Dyrektorom szkół za udostępnienie hal w okresie zimowym, oraz orlików:

Dyrektor Szkoły Podstawowej Numer 4 w Turku Panu Zbigniewowi Zielińskiemu

Dyrektor Dr. Szkoły Podstawowej Numer 1 w Turku Pani Elżbiecie Pokojowej

Dyrektor Technikum Pani Wioletta Adamiak

Dziękujemy również osobom, które wsparły nasze inicjatywy:

ModaMi Pogotowie Krawieckie Firany Pasmanteria-wsparcie drużyny skrzatów

Dorota Walkowska Hurtownia Owocowo-Warzywna- ufundowanie owoców dla zawodników

„Jago-Bis PSB Mrówka Turek” za pomoc przy zakupie materiałów do ocieplania budynku

Rollotrans za sprawny przewóz na mecze ligowe i turnieje.

Fanpage kibiców Tura Turek za wspieranie naszych zawodników i tych starszych i tych młodszych

Trenerom wszystkich grup to Wy nie tylko szkolicie, ale i wychowujecie kolejne pokolenia naszego społeczeństwa.

„Chciałbym podziękować wszystkim, którzy wspierali działalność klubu, władzom samorządowym na czele z władzami miasta Turek, bo to miasto jest naszym największym sponsorem, ale i również pozostałym sponsorom, każda dołożona cegiełka przyczyniła się do rozwoju klubu i sukcesów naszych grup. Warto wspomnieć, że juniorzy wywalczyli mistrzostwo w swojej lidze, a trampkarze wywalczyli awans do ligi wojewódzkiej również wygrywając konińską ligę okręgową. Młody reaktywowany zespół seniorów, myślę, że najmłodszy zespół seniorski w regionie jest w czołówce rozgrywek i wiosną powalczy o awans. Dzięki pozyskanym środkom mogliśmy rozwijać grupy, oraz zakupić sprzęt sportowy. W przyszłym roku mamy wiele planów, chcemy dołożyć kolejne grupy, czekają nas dodatkowe koszty związane z awansem do ligi wojewódzkiej, a być może mam taką nadzieje z awansem drużyny seniorów. Chcemy, również dalej rozwijać najmłodsze grupy naszego kluby. W związku z tym liczę, że wszyscy wspólnie będziemy w stanie stawiać kolejne kroki w rozwoju klubu, a przede wszystkim rozwijać dzieci i młodzież naszego miasta i powiatu.
Za pomoc i wsparcie w tym roku jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuje” Prezes Artur Poszwa