Maciej Maliński zawodnikiem Tura

Maciej Maliński zawodnikiem Tura

16.12.2021 przez tur1921

Maciej Maliński od stycznia zawodnikiem Tura!
Po rundzie jesiennej sztab szkoleniowy doszedł do wniosku, że aby młody zespół dalej się rozwijał potrzeba wzmocnienia składu zawodnikiem doświadczonym.

„Po wspólnych rozmowach, postanowiliśmy, że Maciej w rundzie wiosennej będzie łączył funkcję II trenera z grą na boisku. Cieszę się, że Maciej swoim bogatym doświadczeniem z boisk IV, V ligi wspomoże zawodników, również na boisku i w rywalizacji treningowej. Chęć wsparcia zespołu zdeklarowało kilku byłych zawodników Tura. Na ten moment nie chcemy zdradzać nazwisk, ale będą to maksymalnie 2,3 uzupełniania, aby zwiększyć rywalizację w zespole, ale przy tym nie zmieniać dotychczasowej struktury zespołu ” – powiedział trener Konrad Grzelak

Cieszymy się, że Maciej dołączy do zespołu jako zawodnik. Maciej od wielu lat jest trenerem grup młodzieżowych Tura, a także byłym zawodnikiem. Z wieloma z tych zawodników pracował jako trener w młodszych kategoriach wiekowych teraz swoje doświadczenie będzie mógł przekazać już na boisku swoją grą. Okienko rozpoczyna się w styczniu, jednak po rozmowach ze Zniczem Władysławów udało się dogadać transfer za co dziękujemy klubowi z Władysławowa. Maliński przez 1,5 roku gry w Zniczu zdobył 29 bramek w 35 meczach.