Podsumowanie rundy jesiennej seniorów

Podsumowanie rundy jesiennej seniorów

07.11.2021 przez tur1921

Rundę jesienną w wykonaniu reaktywowanej drużyny seniorów podsumował trener Konrad Grzelak:

„Chciałbym podziękować całej drużynie za minioną rundę i każdemu zawodnikowi z osobna, bo każdy niezależnie od ilości minut spędzonych na boisku dołożył swoją cegiełkę do stworzenia reaktywowanego zespołu seniorów. Cieszę się, że ten młody zespół z meczu na mecz zbiera coraz większe doświadczenie. Przed startem rundy spodziewając się realiów jakie czekają nas na wyjazdach założyłem sobie cel, aby nie przegrać żadnego meczu na własnym boisku i ta sztuka się udała. Na wyjazdach liczyliśmy na kilka punktów więcej, jednak w niektórych spotkaniach zabrakło po prostu doświadczenia i fizyczności. Na przestrzeni rundy były mecze gorsze, były mecze lepsze, jednak każde spotkanie buduje ten zespół i było to widać w dzisiejszym meczu. Wynik pokazuje, że było łatwo i przyjemnie, jednak gospodarze mając po swojej stronie atut własnego boiska postawili trudne warunki. Widać, że zawodnicy wyciągnęli wnioski z poprzednich wyjazdów i dziś postawili się rywalom pod względem walki fizycznej i to przyniosło efekt. Jest to dobry prognostyk przed rundą wiosenną. Wszystko mamy w swoich nogach, a do miejsca dającego awans tracimy raptem dwa punkty, a wiec cel na rundę wiosenną może być tylko jeden.

Dziękuje również naszym kibicom, którzy wspierają nas w każdym meczu. Myślę, że jest to ewenement nawet w skali kraju na tym poziomie, że nasi kibice jeździli za nami na każdy mecz wyjazdowy. Przed każdym spotkaniem mówiłem swoim zawodnikom, że z szacunku do tych ludzi, którzy nas wspierają, wierzą w nas nie mamy prawa przejść obok meczu, czy też odkładać nogi w stykowych sytuacjach i myślę, że było widać to zaangażowanie nawet w przegranych spotkaniach. Na koniec dziękuje również mojemu asystentowi Maciejowi Malińskiemu, który pomagał w prowadzeniu zespołu.
Teraz czeka zawodników okres roztrenowania, potem otrzymają zasłużone wolne, aby w styczniu rozpocząć ciężką prace żeby jak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej”