Kamil Ślusarek w LKS Gołuchow

Kamil Ślusarek w LKS Gołuchow

01.08.2021 przez tur1921

Wychowanek Tur 1921 Turek Kamil Ślusarek wypożyczony do IV-ligowego LKS Gołuchów.
17-letni Kamil jest wychowankiem naszego klubu po okresie rozwoju w zespole trampkarza prowadzonego przez Bartosza Grabowskiego przeniósł się na wypożyczenie do UKS SMS Łódź gdzie występował w Centralnej Lidze Juniorów. Po okresie wypożyczenia wrócił do naszego klubu i ostatni sezon rywalizował w zespole juniora młodszego w lidze wojewódzkiej prowadzonym przez trenerów Malińskiego i Grzelaka. Przez cały ten sezon regularnie trenował również pod okiem trenera bramkarzy Przemysława Zająca. Po zakończeniu sezonu Kamil postanowił spróbować swoich sił w piłce seniorskiej na wyższym szczeblu. Po testach odbytych w kilku klubach zdecydował się przyjąć propozycje IV-ligowego LKS-u Gołuchów. Na tą chwilę Kamil został wypożyczony co będzie dla niego kolejnym krokiem w jego rozwoju. Życzymy powodzenia w nowym klubie i dalszego rozwoju??