Oświadczenie Prezesa Tur 1921 Turek

Oświadczenie Prezesa Tur 1921 Turek

11.07.2021 przez tur1921

Oświadczecnie nowego prezesa MGKS Tur 1921 Turek Artura Poszwy

Jako nowo wybrany prezes Zarządu MGKS Tur 1921 Turek na wstępie mojego oświadczenia chciałbym podkreślić, że od dnia 25.06.2021 roku tj. dnia wyborów, kiedy powierzono mi tą funkcję otwieramy nową kartę w historii Naszego klubu. Zamykamy pewien etap, jednocześnie dziękując dotychczasowemu Zarządowi z Prezesem Pawłem Młynarskim na czele za wkład w rozwój klubu szczególnie w okresie kryzysu. Chciałbym, aby moja kadencja przyniosła kolejne kroki w rozwoju i stabilizacji klubu. Jako zarząd postawiliśmy przed sobą kilka celów. Poprzednia władza podjęła decyzję o reaktywacji seniorów. My jako nowy Zarząd do tej decyzji przychylamy się. Chcemy stworzyć drużynę, która niezależnie od poziomu rozgrywkowego przyciągać będzie na trybuny kibiców, ze względu na to, iż grać w niej będą mieszkańcy Turku i naszego powiatu. Młodzi zawodnicy, którzy będą ściągać na trybuny swoje rodziny, znajomych, sympatyków, a co za tym idzie wzrośnie liczba osób identyfikujących się z klubem. Trzon zespołu stanowić będą wychowankowie naszego klubu wzmocnieni ambitnymi zawodnikami z naszego powiatu. Chcemy cierpliwie budować ten zespół tak, aby za jakiś czas projekt ten przyniósł owoce.
Wiemy, że stabilność zespołu seniorskiego bierze się przede wszystkim ze zdolnej młodzieży, która co roku zasila szeregi pierwszego zespołu. W związku z tym oprócz rozwoju seniorów chcemy postawić na rozwój grup młodzieżowych i dziecięcych. Naszym celem jest podniesienie poziomu szkolenia, a także popularyzacja piłki nożnej w najmłodszych grupach dziecięcych. To właśnie na grupach dziecięcych chcielibyśmy skupić dużą uwagę tak, aby czerpać z tego owoce w przyszłości. Celem naszym jest, aby grupy młodzieżowe funkcjonowały organizacyjnie niezależnie z zespołem seniorów co pozwoli na stały rozwój naszej młodzieży i dzieci.
Jako Zarząd chcielibyśmy stworzyć społeczność, która wspólnie będzie pracować na rozwój klubu, tak aby rodzice, kibice, zawodnicy, trenerzy, działacze mówili jednym głosem i stawiali sobie za cel budowanie siły klubu. Jesteśmy świadomi, że zamierzone cele wymagają czasu, cierpliwości i wsparcia. Wszystkich, którzy chcieliby w jakikolwiek sposób pomóc w organizacji życia klubu zapraszamy do współpracy. Realizacja zadań nie będzie również w pełni możliwa bez sponsorów. Dziękujemy tym którzy są z klubem cały czas i mamy nadzieje, że będą nas wspierać nadal, mowa tutaj o władzach samorządowych tj. Miasto Turek Official Gmina Turek Powiat turecki.
Dla nowych parterów mamy przygotowaną ofertę, która będzie korzystna dla każdej ze stron, że wsparcie finansowe klubu będzie się po prostu opłacało naszym sponsorom. Jednym z pomysłów byłoby wprowadzenie karty członkowskiej klubu dla zawodników, rodziców, wszystkich związanych z klubem – tak zwanej „karty Tura”, która dzięki współpracy, promowałaby lokalne przedsiębiorstwa i pozwalała zyskać nowych klientów naszym partnerom.
Na zakończenie chciałbym prosić wszystkich o cierpliwość i wsparcie w dążeniu do zamierzonych celów. Do zobaczenia już wkrótce na meczach naszych drużyn!

iTurek.net
Turek.net.pl
Turek24.com.pl