100 lat Tura

100 lat Tura

06.07.2021 przez tur1921

Właśnie stuknęło nam 100 lat! ???
Rok 100-lecia jest bardzo gorący i pracowity dla ludzi aktualnie związanych z klubem.
Na 100-lecie klubu w maju dotychczasowy Zarzad postanowił ponownie reaktywować drużynę seniorów. Pod koniec czerwca po 7 latach nastąpił nowy rozdział w historii-został powołany nowy Zarząd, który będzie pisał kolejne karty historii naszego klubu. Uroczystości i związane z rocznicą odbędą sie w sierpniu, wkrótce pojawią się informacje –śledźcie naszą stronę !

PS. Telefonicznie na antenie życzenia z okazji 100-lecia złożyło radio newonce.sport! Dziękujemy i pozdrawiamy !

A historię naszego klubu w skrócie opisał portal Coolturalnie o piłce o piłce zapraszamy do lektury! ?⚽️

https://www.facebook.com/Coolturalnieopilce/?fref=mentions&__tn__=K-R