Reaktywacja drużyny seniorów

Reaktywacja drużyny seniorów

19.05.2021 przez tur1921

Decyzją Zarządu Tur 1921 Turek w sezonie 2021/2022 klub reaktywuje zespół seniorów.

Drużyna rozpocznie rywalizację na poziomie B-klasy i opierać się będzie głównie na zespole aktualnych juniorów naszego klubu, a także młodych zawodnikach z naszego powiatu. Misję zbudowania zespołu Zarząd powierzył trenerowi Konradowi Grzelakowi, a w sztabie szkoleniowym znalazł się również trener Maciej Maliński, są to trenerzy prowadzący do tej pory najstarsze roczniki w naszym klubie.

„Głównym powodem dla którego reaktywujemy drużynę seniorów jest fakt, że w tym momencie 16 letni chłopak z Turku, jeśli chce rozwijać swoją piłkarską pasję to musi jeździć do Malanowa, Dobrej czy Przykony.

Żaden piłkarski klub w naszym mieście nie zapewnia możliwości gry tej grupie wiekowej. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom i tworzymy taką drużynę w której każdy będzie mógł dalej cieszyć się grą w piłkę. Dlatego zachęcamy również najmłodszych adeptów piłkarskich, aby dołączyli już dziś do Tura 1921 Turek, aby za kilka lat mogli tworzyć drużynę, która miejmy nadzieję stanie się dumą naszego miasta. Drużynę w której będziemy oklaskiwać sąsiadów, przyjaciół czy chłopców z osiedla.
Jeśli chodzi o cele sportowe nie wybiegamy jednak daleko w przyszłość, na ten moment naszym głównym celem jest zbudowanie stabilnego, młodego zespołu na miarę możliwości organizacyjnych Klubu. Budujemy drużynę na aktualnych juniorach, którzy występują w lidze wojewódzkiej, ale szukamy również zawodników ambitnych z naszego powiatu, którzy chcieliby spróbować swoich sił w nowym zespole i wspólnie uczestniczyć w projekcie odbudowy piłki seniorskiej w Turku”- trener drużyny seniorów Konrad Grzelak.

Jeśli masz ukończone minimum 16 lat być może grałeś w przeszłości w naszym Klubie i chciałbyś uczestniczyć w projekcie odbudowy piłki seniorskiej w Turku zapraszamy!

Kontakt 721-936-055– trener drużyny seniorów

Jeśli chciałbyś dołączyć do którejś z naszych grup młodzieżowych zapraszamy!

Kontakt +48 730 147 420 – kierownik Klubu.