Piknik piłkarski skrzatów w Kramsku

Piknik piłkarski skrzatów w Kramsku

18.05.2021 przez tur1921

W niedzielę najmłodsza grupa naszego klubu zadebiutowała w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Skrzaty wzięły udział w pikniku piłkarskim, zorganizowanym przez Wartę Kramsk. Głównym celem turnieju była świetna zabawa oraz możliwość rywalizacji z innymi zespołami. W rozgrywkach nie była prowadzona tabela, lecz należy docenić świetną grę naszej drużyny. Po zakończeniu turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali złote medale, na które bardzo zasłużyli.

Drużyny: Warta Kramsk, Olimpia Koło, Wicher Dobra, LPFA Konin, MGKS Tur 1921 Turek

Skład: Gracjan Bartczak, Wiktor Grubski, Julia Kokot, Sebastian Kokot, Cezary Łuczkowski, Adam Miszczak, Aleksander Pakuła, Filip Wodziński

Zdjęcia: Przemysław Bartczak