LP FA Władysławów- Tur 1921 Turek 2:4, d1

15.05.2021 przez tur1921

Młodzik D1 LPFA Władysławów- Tur 1921 Turek 2:4 (0:3)

W sobotę 15 maja we Władysławowie drużyna młodzika starszego mierzyła się z drużyną LPFA Władysławów. Od początku meczu zaznaczyła się przewaga naszego zespołu. Szybko przełożyło się to na zdobyte bramki. Pierwszą strzelił Jan Donart po asyście Szymona Niżałowskiego. Po chwili strzelec pierwszej bramki asystował przy golu Michała Najberga. W 20 minucie było już 3:0, gdy po dośrodkowaniu Wojtka Budnera bramkę zdobył Hubert Olszewski. Na początku drugiej połowy bramkę zdobył Szymon Niżałowski, asystą tym razem popisał się Michał Najberg. Od tego momentu gra się wyrównała, a z czasem coraz śmielej zaczęli atakować miejscowi. Ich wysiłki zostały nagrodzone pod koniec meczu, gdy zdobyli dwie bramki w ciągu dwóch minut. Nasz zespół zagrał solidne spotkanie. Tego dnia byliśmy nieskuteczni, w kilku momentach gospodarzy ratował słupek i poprzeczka.

Tur 1921 Turek: Andrzej Włodarczyk, , Wojciech Budner, Jan Donart, Oliwier Krych, Marcel Tomczak, Michał Łuczak, Szymon Niżałowski, Miłosz Rosiakowski, Maciej Knop, Marcel Kokot, Wiktor Spławski, Mateusz Błaszczyk, Michał Najberg, Jan Szymański, Hubert Olszewski, Rafał Kobielak, Marcel Zasiadczyk, Julian Chrostek.
Trener: Michał Szymański
Zdjęcia autorstwa pana Jerzego Włodarczyka.