Nowi zawodnicy w drużynie juniora

Nowi zawodnicy w drużynie juniora

17.04.2021 przez tur1921

Po dzisiejszej Konferencji Ministra Zdrowia wiemy, że rozgrywki ligowe rozpoczniemy 25.04 w Turku meczem z Obrą Kościan. W związku z tym przedstawiamy naszych 3 nowych zawodników, którzy zasilają naszą kadrę w rundzie wiosennej.

Adam Kasprzak – zawodnik mogący występować zarówno na pozycji lewego obrońcy jak i lewo pomocnika. Adam dysponuje dobrym uderzeniem z dystansu o co udowodnił m.in. w sparingu z KKSem Kalisz zdobywając bramkę z 25 metrów. W rundzie jesiennej Adam występował w seniorach Znicza Władysławów.

Bartłomiej Woźniak – zawodnik który może zagrać na każdej pozycji w formacji obronnej. Bartek jest zawodnikiem który poprzez ciężką pracę na treningach zanotował bardzo duży progres podczas okresu przygotowawczego. Bartek w rundzie jesiennej również występował w seniorach Znicza Władysławów.

Szymon Nita – zawodnik występujący na pozycji skrzydłowego. Szymon przychodzi na zasadzie wolnego transferu. Ostatnie ligowe występy Szymon zanotował w Juniorach Znicza Władysławów.

Cała trójka trenowała i rozgrywała sparingi w naszym zespole od początku okresu przygotowawczego. Nowym piłkarzom Tura życzymy powodzenia w naszym klubie, samych dobrych i zwycięskich meczów ??- trener Maciej Maliński