Podsumowanie rundy- statystyki juniora B1- jesień 2020

Podsumowanie rundy- statystyki juniora B1- jesień 2020

24.11.2020 przez tur1921

gole B1 jesień 2020 liga wojewódzka

RankingZawodnikPozycjaGolgrywygrana %remis %przegrana %
1Nikodem Marciniaknapastnik111546.6720.0033.33
2Filip Staszakpomocnik81643.7518.7537.50
3Tobiasz Adamczykobrońca31643.7518.7537.50
4Kamil Krotowskinapastnik21145.4518.1836.36
5Szymon Nitanapastnik2540.000.0060.00
6Bartosz Tomczykpomocnik11346.1523.0830.77
7Patryk Cieślakpomocnik11643.7518.7537.50
8Gracjan Budkaobrońca11450.0014.2935.71
9Dawid Gołdykapomocnik11040.0020.0040.00

gole B1 jesień 2020 liga+ towarzyskie

RankingZawodnikPozycjaGolgrywygrana %remis %przegrana %
1Nikodem Marciniaknapastnik313342.4215.1542.42
2Filip Staszakpomocnik174141.4614.6343.90
3zawodnik testowany61637.5012.5050.00
4Filip Litwinnapastnik52429.1720.8350.00
5Kacper Pietraszekpomocnik52045.0010.0045.00
6Tobiasz Adamczykobrońca53943.5915.3841.03
7Szymon Nitanapastnik4837.500.0062.50
8Kamil Krotowskinapastnik43040.0016.6743.33
9Jakub Skopińskiobrońca43444.1214.7141.18
10Dawid Gołdykapomocnik41540.0020.0040.00
11Franciszek Tomaszakpomocnik33542.8614.2942.86
12Patryk Cieślakpomocnik34341.8616.2841.86
13Bartosz Tomczykpomocnik23447.0617.6535.29
14Adam Oleksyobrońca24042.5015.0042.50
15Gracjan Budkaobrońca12138.1014.2947.62
16Gabriel Janiknapastnik1540.0020.0040.00
17Adam Kasprzakobrońca1650.000.0050.00

asysty B1 jesień 2020- liga wojewódzka

RankingZawodnikPozycjaAsystagrywygrana %remis %przegrana %
1Nikodem Marciniaknapastnik61546.6720.0033.33
2Filip Staszakpomocnik51643.7518.7537.50
3Adam Oleksyobrońca41546.6720.0033.33
4Dawid Gołdykapomocnik31040.0020.0040.00
5Kamil Ślusarekbramkarz21643.7518.7537.50
6Jakub Skopińskiobrońca11250.008.3341.67
7Norbert Jacaszekobrońca1850.0012.5037.50
8Kamil Krotowskinapastnik11145.4518.1836.36
9Patryk Cieślakpomocnik11643.7518.7537.50

asysty B1 jesień 2020 liga+towarzyskie

RankingZawodnikPozycjaAsystagrywygrana %remis %
1Filip Staszakpomocnik104141.4614.63
2Adam Oleksyobrońca94042.5015.00
3Nikodem Marciniaknapastnik63342.4215.15
4Dawid Gołdykapomocnik61540.0020.00
5Jakub Skopińskiobrońca43444.1214.71
6Patryk Cieślakpomocnik44341.8616.28
7Filip Litwinnapastnik32429.1720.83
8zawodnik testowany31637.5012.50
9Kamil Krotowskinapastnik33040.0016.67
10Norbert Jacaszekobrońca22548.0016.00
11Franciszek Tomaszakpomocnik23542.8614.29
12Bartosz Tomczykpomocnik23447.0617.65
13Gabriel Janiknapastnik2540.0020.00
14Kamil Altmanobrońca22352.1713.04
15Kacper Pietraszekpomocnik22045.0010.00
16Kamil Ślusarekbramkarz22835.7114.29

występy B1 jesień 2020 liga wojewódzka

RankingZawodnikPozycjagrywygrana %remis %przegrana %
1Tobiasz Adamczykobrońca1643.7518.7537.50
2Patryk Cieślakpomocnik1643.7518.7537.50
3Filip Staszakpomocnik1643.7518.7537.50
4Kamil Ślusarekbramkarz1643.7518.7537.50
5Nikodem Marciniaknapastnik1546.6720.0033.33
6Adam Oleksyobrońca1546.6720.0033.33
7Franciszek Tomaszakpomocnik1442.8614.2942.86
8Gracjan Budkaobrońca1450.0014.2935.71
9Bartosz Tomczykpomocnik1346.1523.0830.77
10Jakub Skopińskiobrońca1250.008.3341.67
11Kamil Krotowskinapastnik1145.4518.1836.36
12Maciej Malińskitrener1040.0020.0040.00
13Dawid Gołdykapomocnik1040.0020.0040.00
14Kamil Altmanobrońca850.0012.5037.50
15Filip Litwinnapastnik837.5025.0037.50
16Norbert Jacaszekobrońca850.0012.5037.50
17Filip Jarekbramkarz862.500.0037.50
18Adam Ziołaobrońca850.000.0050.00
19Konrad Grzelaktrener714.2928.5757.14
20Kacper Brzostowskiobrońca633.3316.6750.00
21Bartłomiej Woźniakobrońca540.000.0060.00
22Szymon Nitanapastnik540.000.0060.00
23Adam Kasprzakobrońca540.000.0060.00
24Jakub Baranowskinapastnik20.000.00100.00
25zawodnik testowany10.000.00100.00
26Cyprian Oleksypomocnik00.000.000.00

występy jesień 2020- liga+towarzyskie

RankingZawodnikPozycjagrywygrana %remis %przegrana %
1Patryk Cieślakpomocnik4341.8616.2841.86
2Filip Staszakpomocnik4141.4614.6343.90
3Adam Oleksyobrońca4042.5015.0042.50
4Tobiasz Adamczykobrońca3943.5915.3841.03
5Franciszek Tomaszakpomocnik3542.8614.2942.86
6Bartosz Tomczykpomocnik3447.0617.6535.29
7Jakub Skopińskiobrońca3444.1214.7141.18
8Nikodem Marciniaknapastnik3342.4215.1542.42
9Filip Jarekbramkarz3246.889.3843.75
10Kamil Krotowskinapastnik3040.0016.6743.33
11Kamil Ślusarekbramkarz2835.7114.2950.00
12Norbert Jacaszekobrońca2548.0016.0036.00
13Filip Litwinnapastnik2429.1720.8350.00
14Kamil Altmanobrońca2352.1713.0434.78
15Adam Ziołaobrońca2339.1317.3943.48
16Gracjan Budkaobrońca2138.1014.2947.62
17Kacper Pietraszekpomocnik2045.0010.0045.00
18zawodnik testowany1637.5012.5050.00
19Dawid Gołdykapomocnik1540.0020.0040.00
20Kacper Brzostowskiobrońca1154.559.0936.36
21Eryk Kosakowskiobrońca1060.0010.0030.00
22Maciej Malińskitrener1040.0020.0040.00
23Jakub Baranowskinapastnik1040.000.0060.00
24Szymon Nitanapastnik837.500.0062.50
25Konrad Grzelaktrener714.2928.5757.14
26Adam Kasprzakobrońca650.000.0050.00
27Bartłomiej Woźniakobrońca650.000.0050.00
28Gabriel Janiknapastnik540.0020.0040.00
29Mateusz Lorensnapastnik40.0050.0050.00
30Szymon Klechabramkarz1100.000.000.00
31Cyprian Oleksypomocnik00.000.000.00