Podsumowanie rundy- statystyki juniora B1- jesień 2020

Podsumowanie rundy- statystyki juniora B1- jesień 2020

24.11.2020 przez tur1921

gole B1 jesień 2020 liga wojewódzka

RangaZawodnikPozycjaGolgrywygrana %remis %przegrana %
1Nikodem Marciniaknapastnik111546.6720.0033.33
2Filip Staszakpomocnik81643.7518.7537.50
3Tobiasz Adamczykobrońca31643.7518.7537.50
4Kamil Krotowskinapastnik21145.4518.1836.36
5Szymon Nitanapastnik2540.000.0060.00
6Bartosz Tomczykpomocnik11346.1523.0830.77
7Gracjan Budkaobrońca11450.0014.2935.71
8Patryk Cieślakpomocnik11643.7518.7537.50
9Dawid Gołdykapomocnik11040.0020.0040.00

gole B1 jesień 2020 liga+ towarzyskie

RangaZawodnikPozycjaGolgrywygrana %remis %przegrana %
1Nikodem Marciniaknapastnik313342.4215.1542.42
2Filip Staszakpomocnik174141.4614.6343.90
3zawodnik testowany61637.5012.5050.00
4Filip Litwinnapastnik52429.1720.8350.00
5Tobiasz Adamczykobrońca53943.5915.3841.03
6Kacper Pietraszekpomocnik52045.0010.0045.00
7Szymon Nitanapastnik4837.500.0062.50
8Kamil Krotowskinapastnik43040.0016.6743.33
9Jakub Skopińskiobrońca43444.1214.7141.18
10Dawid Gołdykapomocnik41540.0020.0040.00
11Patryk Cieślakpomocnik34341.8616.2841.86
12Franciszek Tomaszakpomocnik33542.8614.2942.86
13Bartosz Tomczykpomocnik23447.0617.6535.29
14Adam Oleksyobrońca24042.5015.0042.50
15Gracjan Budkaobrońca12138.1014.2947.62
16Gabriel Janiknapastnik1540.0020.0040.00
17Adam Kasprzakobrońca1650.000.0050.00

asysty B1 jesień 2020- liga wojewódzka

RangaZawodnikPozycjaAsystagrywygrana %remis %przegrana %
1Nikodem Marciniaknapastnik61546.6720.0033.33
2Filip Staszakpomocnik51643.7518.7537.50
3Adam Oleksyobrońca41546.6720.0033.33
4Dawid Gołdykapomocnik31040.0020.0040.00
5Kamil Ślusarekbramkarz21643.7518.7537.50
6Norbert Jacaszekobrońca1850.0012.5037.50
7Jakub Skopińskiobrońca11250.008.3341.67
8Patryk Cieślakpomocnik11643.7518.7537.50
9Kamil Krotowskinapastnik11145.4518.1836.36

asysty B1 jesień 2020 liga+towarzyskie

RangaZawodnikPozycjaAsystagrywygrana %remis %
1Filip Staszakpomocnik104141.4614.63
2Adam Oleksyobrońca94042.5015.00
3Nikodem Marciniaknapastnik63342.4215.15
4Dawid Gołdykapomocnik61540.0020.00
5Jakub Skopińskiobrońca43444.1214.71
6Patryk Cieślakpomocnik44341.8616.28
7Filip Litwinnapastnik32429.1720.83
8Kamil Krotowskinapastnik33040.0016.67
9zawodnik testowany31637.5012.50
10Kamil Altmanobrońca22352.1713.04
11Norbert Jacaszekobrońca22548.0016.00
12Franciszek Tomaszakpomocnik23542.8614.29
13Kacper Pietraszekpomocnik22045.0010.00
14Gabriel Janiknapastnik2540.0020.00
15Bartosz Tomczykpomocnik23447.0617.65
16Kamil Ślusarekbramkarz22835.7114.29

występy B1 jesień 2020 liga wojewódzka

RangaZawodnikPozycjagrywygrana %remis %przegrana %
1Tobiasz Adamczykobrońca1643.7518.7537.50
2Patryk Cieślakpomocnik1643.7518.7537.50
3Filip Staszakpomocnik1643.7518.7537.50
4Kamil Ślusarekbramkarz1643.7518.7537.50
5Adam Oleksyobrońca1546.6720.0033.33
6Nikodem Marciniaknapastnik1546.6720.0033.33
7Gracjan Budkaobrońca1450.0014.2935.71
8Franciszek Tomaszakpomocnik1442.8614.2942.86
9Bartosz Tomczykpomocnik1346.1523.0830.77
10Jakub Skopińskiobrońca1250.008.3341.67
11Kamil Krotowskinapastnik1145.4518.1836.36
12Dawid Gołdykapomocnik1040.0020.0040.00
13Maciej Malińskinapastnik1040.0020.0040.00
14Norbert Jacaszekobrońca850.0012.5037.50
15Adam Ziołaobrońca850.000.0050.00
16Filip Litwinnapastnik837.5025.0037.50
17Filip Jarekbramkarz862.500.0037.50
18Kamil Altmanobrońca850.0012.5037.50
19Konrad Grzelaktrener714.2928.5757.14
20Kacper Brzostowskiobrońca633.3316.6750.00
21Szymon Nitanapastnik540.000.0060.00
22Bartłomiej Woźniakobrońca540.000.0060.00
23Adam Kasprzakobrońca540.000.0060.00
24Jakub Baranowskinapastnik20.000.00100.00
25zawodnik testowany10.000.00100.00
26Cyprian Oleksypomocnik00.000.000.00

występy jesień 2020- liga+towarzyskie

RangaZawodnikPozycjagrywygrana %remis %przegrana %
1Patryk Cieślakpomocnik4341.8616.2841.86
2Filip Staszakpomocnik4141.4614.6343.90
3Adam Oleksyobrońca4042.5015.0042.50
4Tobiasz Adamczykobrońca3943.5915.3841.03
5Franciszek Tomaszakpomocnik3542.8614.2942.86
6Bartosz Tomczykpomocnik3447.0617.6535.29
7Jakub Skopińskiobrońca3444.1214.7141.18
8Nikodem Marciniaknapastnik3342.4215.1542.42
9Filip Jarekbramkarz3246.889.3843.75
10Kamil Krotowskinapastnik3040.0016.6743.33
11Kamil Ślusarekbramkarz2835.7114.2950.00
12Norbert Jacaszekobrońca2548.0016.0036.00
13Filip Litwinnapastnik2429.1720.8350.00
14Kamil Altmanobrońca2352.1713.0434.78
15Adam Ziołaobrońca2339.1317.3943.48
16Gracjan Budkaobrońca2138.1014.2947.62
17Kacper Pietraszekpomocnik2045.0010.0045.00
18zawodnik testowany1637.5012.5050.00
19Dawid Gołdykapomocnik1540.0020.0040.00
20Kacper Brzostowskiobrońca1154.559.0936.36
21Jakub Baranowskinapastnik1040.000.0060.00
22Eryk Kosakowskiobrońca1060.0010.0030.00
23Maciej Malińskinapastnik1040.0020.0040.00
24Szymon Nitanapastnik837.500.0062.50
25Konrad Grzelaktrener714.2928.5757.14
26Bartłomiej Woźniakobrońca650.000.0050.00
27Adam Kasprzakobrońca650.000.0050.00
28Gabriel Janiknapastnik540.0020.0040.00
29Mateusz Lorensnapastnik40.0050.0050.00
30Szymon Klechabramkarz1100.000.000.00
31Cyprian Oleksypomocnik00.000.000.00