Podsumowanie rundy- statystyki juniora B1- jesień 2020

Podsumowanie rundy- statystyki juniora B1- jesień 2020

24.11.2020 przez tur1921

gole B1 jesień 2020 liga wojewódzka

RangaZawodnikPozycjaGolgrywygrana %remis %przegrana %
1Nikodem Marciniaknapastnik111546.6720.0033.33
2Filip Staszakpomocnik81643.7518.7537.50
3Tobiasz Adamczykobrońca31643.7518.7537.50
4Szymon Nitanapastnik2540.000.0060.00
5Kamil Krotowskipomocnik21145.4518.1836.36
6Gracjan Budkaobrońca11450.0014.2935.71
7Dawid Gołdykapomocnik11040.0020.0040.00
8Patryk Cieślakpomocnik11643.7518.7537.50
9Bartosz Tomczykpomocnik11346.1523.0830.77

gole B1 jesień 2020 liga+ towarzyskie

RangaZawodnikPozycjaGolgrywygrana %remis %przegrana %
1Nikodem Marciniaknapastnik313342.4215.1542.42
2Filip Staszakpomocnik174141.4614.6343.90
3zawodnik testowany61637.5012.5050.00
4Kacper Pietraszekpomocnik52045.0010.0045.00
5Tobiasz Adamczykobrońca53943.5915.3841.03
6Filip Litwinnapastnik52429.1720.8350.00
7Szymon Nitanapastnik4837.500.0062.50
8Dawid Gołdykapomocnik41540.0020.0040.00
9Jakub Skopińskipomocnik43444.1214.7141.18
10Kamil Krotowskipomocnik43040.0016.6743.33
11Patryk Cieślakpomocnik34341.8616.2841.86
12Franciszek Tomaszakobrońca33542.8614.2942.86
13Bartosz Tomczykpomocnik23447.0617.6535.29
14Adam Oleksyobrońca24042.5015.0042.50
15Gabriel Janiknapastnik1540.0020.0040.00
16Adam Kasprzakobrońca1650.000.0050.00
17Gracjan Budkaobrońca12138.1014.2947.62

asysty B1 jesień 2020- liga wojewódzka

RangaZawodnikPozycjaAsystagrywygrana %remis %przegrana %
1Nikodem Marciniaknapastnik61546.6720.0033.33
2Filip Staszakpomocnik51643.7518.7537.50
3Adam Oleksyobrońca41546.6720.0033.33
4Dawid Gołdykapomocnik31040.0020.0040.00
5Kamil Ślusarekbramkarz21643.7518.7537.50
6Norbert Jacaszekobrońca1850.0012.5037.50
7Patryk Cieślakpomocnik11643.7518.7537.50
8Jakub Skopińskipomocnik11250.008.3341.67
9Kamil Krotowskipomocnik11145.4518.1836.36

asysty B1 jesień 2020 liga+towarzyskie

RangaZawodnikPozycjaAsystagrywygrana %remis %
1Filip Staszakpomocnik104141.4614.63
2Adam Oleksyobrońca94042.5015.00
3Nikodem Marciniaknapastnik63342.4215.15
4Dawid Gołdykapomocnik61540.0020.00
5Patryk Cieślakpomocnik44341.8616.28
6Jakub Skopińskipomocnik43444.1214.71
7Filip Litwinnapastnik32429.1720.83
8zawodnik testowany31637.5012.50
9Kamil Krotowskipomocnik33040.0016.67
10Norbert Jacaszekobrońca22548.0016.00
11Gabriel Janiknapastnik2540.0020.00
12Kamil Altmanobrońca22352.1713.04
13Kacper Pietraszekpomocnik22045.0010.00
14Kamil Ślusarekbramkarz22835.7114.29
15Bartosz Tomczykpomocnik23447.0617.65
16Franciszek Tomaszakobrońca23542.8614.29

występy B1 jesień 2020 liga wojewódzka

RangaZawodnikPozycjagrywygrana %remis %przegrana %
1Tobiasz Adamczykobrońca1643.7518.7537.50
2Kamil Ślusarekbramkarz1643.7518.7537.50
3Patryk Cieślakpomocnik1643.7518.7537.50
4Filip Staszakpomocnik1643.7518.7537.50
5Nikodem Marciniaknapastnik1546.6720.0033.33
6Adam Oleksyobrońca1546.6720.0033.33
7Gracjan Budkaobrońca1450.0014.2935.71
8Franciszek Tomaszakobrońca1442.8614.2942.86
9Bartosz Tomczykpomocnik1346.1523.0830.77
10Jakub Skopińskipomocnik1250.008.3341.67
11Kamil Krotowskipomocnik1145.4518.1836.36
12Dawid Gołdykapomocnik1040.0020.0040.00
13Maciej Malińskinapastnik1040.0020.0040.00
14Filip Litwinnapastnik837.5025.0037.50
15Norbert Jacaszekobrońca850.0012.5037.50
16Kamil Altmanobrońca850.0012.5037.50
17Adam Ziołaobrońca850.000.0050.00
18Filip Jarekbramkarz862.500.0037.50
19Konrad Grzelaktrener714.2928.5757.14
20Kacper Brzostowskiobrońca633.3316.6750.00
21Adam Kasprzakobrońca540.000.0060.00
22Szymon Nitanapastnik540.000.0060.00
23Bartłomiej Woźniakobrońca540.000.0060.00
24Jakub Baranowskinapastnik20.000.00100.00
25zawodnik testowany10.000.00100.00
26Cyprian Oleksypomocnik00.000.000.00

występy jesień 2020- liga+towarzyskie

RangaZawodnikPozycjagrywygrana %remis %przegrana %
1Patryk Cieślakpomocnik4341.8616.2841.86
2Filip Staszakpomocnik4141.4614.6343.90
3Adam Oleksyobrońca4042.5015.0042.50
4Tobiasz Adamczykobrońca3943.5915.3841.03
5Franciszek Tomaszakobrońca3542.8614.2942.86
6Jakub Skopińskipomocnik3444.1214.7141.18
7Bartosz Tomczykpomocnik3447.0617.6535.29
8Nikodem Marciniaknapastnik3342.4215.1542.42
9Filip Jarekbramkarz3246.889.3843.75
10Kamil Krotowskipomocnik3040.0016.6743.33
11Kamil Ślusarekbramkarz2835.7114.2950.00
12Norbert Jacaszekobrońca2548.0016.0036.00
13Filip Litwinnapastnik2429.1720.8350.00
14Adam Ziołaobrońca2339.1317.3943.48
15Kamil Altmanobrońca2352.1713.0434.78
16Gracjan Budkaobrońca2138.1014.2947.62
17Kacper Pietraszekpomocnik2045.0010.0045.00
18zawodnik testowany1637.5012.5050.00
19Dawid Gołdykapomocnik1540.0020.0040.00
20Kacper Brzostowskiobrońca1154.559.0936.36
21Jakub Baranowskinapastnik1040.000.0060.00
22Eryk Kosakowskiobrońca1060.0010.0030.00
23Maciej Malińskinapastnik1040.0020.0040.00
24Szymon Nitanapastnik837.500.0062.50
25Konrad Grzelaktrener714.2928.5757.14
26Bartłomiej Woźniakobrońca650.000.0050.00
27Adam Kasprzakobrońca650.000.0050.00
28Gabriel Janiknapastnik540.0020.0040.00
29Mateusz Lorensnapastnik40.0050.0050.00
30Szymon Klechabramkarz1100.000.000.00
31Cyprian Oleksypomocnik00.000.000.00