Trasfery byłych zawodniczek Tura 1921

Trasfery byłych zawodniczek Tura 1921

29.08.2020 przez tur1921

Transfery byłych zawodniczek Tur 1921 Turek!
W ostatnich dniach dwie zawodniczki występujące w naszych grupach młodzieżowych zmieniły swoje przynależności klubowe. Dominika Kubka i Julia Olek rozpoczynają swoją przygodę w piłce seniorskiej. Dominika występowała w naszym klubie w drużynie młodzika, a późnej trampkarza przez cały okres pobytu w klubie prowadzona przez trenera Macieja Malińskiego. Dominiką zainteresował się klub KU AZS UAM Poznań i od tego sezonu to barwy zespołu z Poznania będzie reprezentować w rozgrywkach seniorek.
Dużym hitem jest transfer Julii Olek. 16 letnia Julia w tym tygodniu została zawodniczką I-ligowej Polonii Środa Wielkopolska. Julia występowała w naszym klubie w zespole młodzika, oraz trampkarza prowadzona przez trenera Konrada Grzelaka, następnie przeniosła się do Medyka Konin, gdzie występowała w zespole CLJ U17. W styczniu postanowiła zrezygnować z występów w Koninie i wróciła do naszego klubu gdzie do sierpnia trenowała w zespole trenera Grzelaka. Po przejściu testów w Środzie Wlkp, I-ligowy klub postanowił pozyskać Julię z Medyka Konin. Życzymy dziewczynom powodzenia Dominice awansu z zespołem na jak najwyższy szczebel, Julii zaś jak najwięcej występów na zapleczu ekstraligi.