Górnik Konin- Tur 1921 Turek 1:1, sparing B1

Górnik Konin- Tur 1921 Turek 1:1, sparing B1

23.08.2020 przez tur1921

W ostatnim meczu okresu przygotowawczego remisujemy z ubiegłorocznym mistrzem ligi wielkopolskiej – Górnikiem Konin 1:1. Bramkę dla Tura zdobył Filip Staszak. Drużynę w tym spotkaniu pod nie obecność trenera Malińskiego prowadził trener Konrad Grzelak. Obaj trenerzy dogadali się między sobą że w sezonie 2020/2021 stworzą trenerski duet i wspólnie poprowadzą drużyny Juniora Młodszego i Trampkarza Starszego w lidze wojewódzkiej.
„Sytuacja w jakiej się znalazłem, zmusiła nas do szukania krótko terminowego zastępstwa. Konrad idealnie wpasował się w charakter zespołu, mam do niego pełne zaufanie a obaj mamy podobne spojrzenie na futbol. Chłopcy też w pełni go zaakceptowali. A wiadomo co dwie głowy to nie jedna. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć trenerski duet w drużynach Juniora i Trampkarza. Wszystko dla podniesienia indywidualnych umiejętności zawodników oraz zespołu. Mam nadzieje , że w najbliższy weekend w Krotoszynie i Środzie Wielkopolskiej już wspólnie zasiądziemy na ławce trenerskiej” powiedział o nowym pomyśle na obie drużyny trener Maliński.

A tak spotkanie podsumował jeden z trenerów zespołu Juniora – Konrad Grzelak:
„Mimo, że to tylko gra kontrolna a nie jeszcze mecz mistrzowski to i tak brawo dla całego zespołu za ogromy charakter i serce do gry w dzisiejszym meczu, mimo ze zabrakło dziś kilku kluczowych zawodników drużyna nie straciła na jakości i potrafiła przeciwstawić się silniejszemu przeciwnikowi. Cieszy nas to spotkanie bo widać ze chłopcy i sztab szkoleniowy wykonał ogrom pracy i powoli pojawiają się efekty, a wierze ze będziemy jeszcze mocniejsi bo w tym zespole rodzi się charakter, ambicja i pewność siebie”

Górnik Konin – Tur Turek 1:1
Bramka: Filip Staszak as. Adam Oleksy

Skład Tura:
Ślusarek, Jarek – Budka Tomaszak Adamczyk Jacaszek Staszak Cieślak Marciniak Skopiński Oleksy Baranowski Warzych Czapnik Janik Zioła Brzostowski

24.08.2020
1 - 1
Pełny czas

Wyniki

Drużyna1st Half2nd HalfGoalsWynik
Górnik101Win
Tur1921011Loss

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
24.08.2020 18:00 towarzyskie b1 2020/2021 2020/2021

Górnik

Tur1921

1Kamil Ślusarek bramkarz
Norbert Jacaszek obrońca
Tobiasz Adamczyk obrońca
Franciszek Tomaszak pomocnik
Gracjan Budka obrońca
Patryk Cieślak pomocnik
Filip Staszak pomocnik
Adam Oleksy obrońca
Jakub Skopiński obrońca
Nikodem Marciniak napastnik
Jakub Baranowski napastnik
Filip Jarek bramkarz
Gabriel Janik napastnik
Adam Zioła obrońca
Kacper Brzostowski obrońca
Marcel Czapnik obrońca
Szymon Warzych napastnik
  1 1

trener junior B1/trener trampkarz C1: Konrad Grzelak