Tur 1921 Turek- Stal Pleszew 6:0, sparing B1

Tur 1921 Turek- Stal Pleszew 6:0, sparing B1

15.08.2020 przez tur1921

W kolejnym sparingu pokonujemy Stal Pleszew 6:0. W dzisiejszym meczu nasz zespół zagrał bez kilku kluczowych zawodników, jednak Ci którzy ich zastąpili dali sygnał , że warto na nich stawiać. Na domiar złego z powodów osobistych drużyny w tym spotkaniu nie mógł poprowadzić trener Maliński, którego z powodzeniem zastąpił trener Konrad Grzelak prowadzący na codzień trampkarza C1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Filip Staszak x2, Gabriel Janik, Adam Oleksy, Kacper Pietraszek oraz debiutujący w naszej drużynie Nikodem Walczykowski.

„Zespół zagrał dziś bardzo dobre spotkanie oprócz kilku błędów praktycznie w pełni zrealizował założenia taktyczne. Mimo ze fragmentami mecz wydawał się wyrównany to jednak nasz zespół w pełni kontrolował przebieg gry, a do tego był skuteczny pod bramką rywali. Zabrakło dziś kilku zawodników z podstawowego składu, ale Ci którzy dziś ich zastąpili pokazali równie wysokie umiejętności co najbardziej cieszy” podsumował trener Grzelak.

Tur Turek – Stal Pleszew 6:0

Skład Tura:
Jarek, Ślusarek – Brzostowski, Czapnik, Tomaszak, Jacaszek, Cieślak, Pietraszek, Staszak, Janik, Oleksy, Baranowski, Kosakowski, Zioła, Zieliński, Walczykowski, Altman.
Bramki: Filip Staszak x2, Gabriel Janik, Adam Oleksy, Nikodem Walczykowski, Kacper Pietraszek.
Asysty: Staszak, Oleksy, Cieślak, Zieliński.

                                     
F. Staszak 23′  
G. Janik 25′  
A. Oleksy 28′  
N. Walczykowski 36′  
K. Pietraszek 80′  
F. Staszak 82′
16.08.2020
6 - 0
Pełny czas

Wyniki

Drużyna1st Half2nd HalfGoalsWynik
Tur1921336Win
Stal000Loss

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
16.08.2020 10:00 towarzyskie b1 2020/2021 2020/2021

Tur1921

Filip Jarek bramkarz
Norbert Jacaszek obrońca
Franciszek Tomaszak pomocnik
Marcel Czapnik obrońca
Kacper Brzostowski obrońca
Gabriel Janik pomocnik
Patryk Cieślak pomocnik
Adam Oleksy obrońca
Kacper Pietraszek pomocnik
Filip Staszak pomocnik
Jakub Baranowski pomocnik
1Kamil Ślusarek bramkarz
Kamil Altman obrońca
Eryk Kosakowski obrońca
Adam Zioła obrońca
4Nikodem Walczykowski obrońca
6Piotr Zieliński pomocnik
  6 5

trener junior B1/trener trampkarz C1: Maciej Maliński

Stal

Bramka Nikodema Walczykowskiego i asysta Piotra Zielińskiego w zespole juniorów. Obaj nasi zawodnicy drużyny trampkarzy C1 otrzymali 30 minut gry w dzisiejszym meczu sparingowym zespołu juniorów, który pokonał Stal Pleszew 6-0. Dla Nikodema był to debiut w starszym roczniku, zwieńczony w dodatku bramką. Gratulacje 🔥