Wsparcie dla Tur 1921 Turek

Wsparcie dla Tur 1921 Turek

27.07.2020 przez tur1921

  Miło nam poinformować, iż firma ALUSTA z siedzibą w Poznaniu, która specjalizuje się w modernizacjach, przebudowach oraz remontach torowisk kolejowych i tramwajowych oraz budownictwie kubaturowym po raz kolejny hojnie wspiera nasz klub Tua 1921 Turek.

Dzięki wsparciu przekazanemu przez poznańską firmę, możemy w pełni rozwijać naszych podopiecznych poprzez uczestnictwo w rozgrywkach lig wojewódzkich, co wiąże się ze znacznym wzrostem kosztów utrzymania drużyn. Dziękujemy również Panu Markowi Czapnikowi – członkowi zarządu Tura 1921 Turek, który prowadził rozmowy w imieniu naszego klubu, zwieńczone owocną współpracą z firmą Alusta. W ramach współpracy na specjalnych koszulkach okolicznościowych, które niebawem będzie można zakupić, pojawi się logo firmy Alusta. (Szczegóły za około 2 tygodnie !!) Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie turkowskiej młodzieży.

Spółka wykonuje kompleksowe roboty budowlane. Specjalizujemy się w modernizacjach, przebudowach oraz remontach torowisk kolejowych i tramwajowych oraz budownictwie kubaturowym.

Początki  działalności firmy sięgają października 2006 r., kiedy to grupa pasjonatów budownictwa kolejowego i tramwajowego, mająca za sobą lata doświadczeń w pracy dla największych podmiotów w branży, postanowiła założyć nową firmę. Od pierwszego dnia funkcjonowania, właściciele i prezesi ALUSTA S.A. postawili sobie za cel stworzenie prężnie działającej spółki, która sprostałaby stale wzrastającym wymaganiom rynku budowlanego w Polsce a w perspektywie kilku lat stała się liczącą się siłą, mogącą sprostać każdej konkurencji. Aby tego dokonać, firma  pozyskała i zatrudniła uznanych fachowców, ale też  wychowuje własną kadrę, która w znacznej większości wywodzi się z najzdolniejszych absolwentów Politechniki Poznańskiej. Głównym zadaniem, stawianym przed pracownikami, jest zapewnienie najwyższej jakości wykonywanych robót. Satysfakcja i zadowolenie inwestora to najlepsza, z możliwych, reklama firmy!

W okresie ośmiu lat istnienia spółka uczestniczyła w modernizacjach najważniejszych linii kolejowych w Polsce, w tym paneuropejskich korytarzy transportowych E20, E30 i E65. Brała także udział w przebudowie torowisk tramwajowych na terenie aglomeracji łódzkiej i poznańskiej, w budowie kompleksów mieszkaniowo-usługowych oraz budynków użyteczności publicznej.