Tur 1921 Turek- Tulisia Tuliszków 2:5, sparing B1

1:1 Filip Litwin asysta Kacper Pietraszek

1:4 Krystian Bukowiecki

1:5 Krystian Bukowiecki

2:5 Franek Tomaszak asysta Filip Staszak

żółte kartki Marcel Czapnik i Krystian Bukowiecki

W pierwszym meczu po przerwie spowodowanej pandemią przegrywamy z juniorami starszymi (2003) Tulisii Tuliszków 2:5. Był to pierwszy mecz drużyny złożonej z chłopców rocznika 2004 i 2005. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Filip Litwin i Franek Tomaszak.
” Aż chce się powiedzieć, pierwsze koty za płoty. Faktem jest, że chłopcy z rocznika 2004 trenują z nami od tygodnia, i tak naprawdę jest ich tylko pięciu. Trzech z nich znalazło się dzisiaj w pierwszej jedenastce. Nasz zespół opiera się głównie na roczniku 2005. Dzisiaj rywalizowaliśmy z juniorem starszym (2003) a mimo to do przerwy utrzymywał się sprawiedliwy remis. Niestety po przerwie i dokonaniu kilku zmian, goście z Tuliszkowa przejęli inicjatywę na boisku i zasłużenie wygrali ten mecz. Myślę ,że jest to dla nas dobra lekcja. Na pewno się nie zniechęcimy, wyciągniemy wnioski i będziemy ciężej pracować, aby nasza gra była bardziej płynna a liczba błędów, która w dzisiejszym meczu była olbrzymia, została zniwelowana” podsumował trener Maliński.

Następne mecze drużyny juniora B1:

Błękitni Mąkolno – mistrz ligi okręgowej C1 2019/2020. Mecz w niedziele 21.06 o 12:00 w Mąkolnie.
Calisia 14 Kalisz – liga wojewódzka. Czwartek 25.06 mecz o 18 w Kaliszu.
Olimpia Koło – liga wojewódzka 28.06 o 12:00 w Turku.
KKS Kalisz – liga wojewódzka 04.07 godzina do ustalenia.