Podsumowanie sezonu Trampkarz C2

Podsumowanie sezonu Trampkarz C2

10.05.2020 przez tur1921

Sezon 2019/2020 został oficjalnie przedwcześnie zakończony w związku z tym przyszedł czas na podsumowanie wydarzeń z minionej kampanii.
Był to intensywny sezon dla naszych podopiecznych wiele spotkań sparingowych, ligowych, w także turniejów halowych. Przygotowania do sezonu drużyna rozpoczęła w sierpniu rozgrywając kilka spotkań sparingowych z Górnikiem Kłodawa, KKS Kalisz, Olimpia Koło, Orzeł Kawęczyn, Tulisia Tuliszków. Zespół intensywnie pracował latem co przełożyło się na dobre wyniki w sparingach, a potem w meczach ligowych. W rozgrywkach ligowych w 10 meczach drużyna zwyciężyła w ośmiu, doznała jednej porażki i zanotowała jeden remis. Bilans ten pozwolił naszej drużynie zająć pierwsze miejsce w tabeli ligowej. Najskuteczniejszym zawodnikiem tego sezonu został Kajetan Gargula strzelając 21 bramek, drugim najskuteczniejszym zawodnikiem z 9 bramkami był Jakub Pietrzak. Ich znakomite występy zostały dostrzeżone przez AKS SMS Łódź i obaj zimą przenieśli się do Łodzi, aby tam kontynuować swój rozwój. Trzecim najskuteczniejszym zawodnikiem był Cyprian Oleksy, który zdobył 6 bramek. Zimą zespół wziął udział w kilku turniejach halowych.
W turnieju halowym w Pyzdrach w którym zdobyliśmy pierwsze miejsce, kolejno w turnieju w Liskowie gdzie zajęliśmy 6 miejsce, w Racocie wracając z 4 miejscem w ostatnim turnieju zdobyliśmy mistrzostwo okręgu konińskiego trampkarzy młodszych.
W lutym i marcu zagraliśmy kilka spotkań sparingowych, a drużynę zasiliło kilku nowych zawodników.

„Niestety nie udało się dokończyć tego sezonu trochę szkoda bo wykonaliśmy sporo pracy zimą, turnieje halowe, sparingi, chłopcy robili coraz większe postępy zarówno indywidualne jak i zespołowe niestety nie uda nam się zweryfikować ich rozwoju w batalii ligowej. Chciałbym jednak podziękować wszystkim zawodnikom bez wyjątku, którzy od początku sezonu sumiennie trenowali rozwijając swoje umiejętności. W trakcie sezonu byłem bardzo zadowolony z frekwencji treningowej, która zawsze była wysoka. Cieszy mnie rozwój indywidualny wielu zawodników zarówno piłkarski jak i mentalny. Kubie i Kajetanowi gratuluję i życzę powodzenia w dalszym rozwoju w Łodzi. Jednak grupa zawodników, która zrobiła duży postęp jest większa. Z tego miejsca chciałbym wyróżnić Piotrka Zielińskiego, który od momentu objęcia przeze mnie drużyny zrobił duży postęp mentalny, a także zyskał dużą świadomość swojego rozwoju, przed nimi jeszcze wiele pracy, ale wie nad czym musi pracować. Bardzo zadowolony jestem również z chłopców z rocznika 2008 występujących w naszym zespole. Wiele udanych występów zaliczyli Cyprian Oleksy, Eryk Nita, Igor Małecki, jednak tak naprawdę cały zespół bez wyjątku swoją pracą i zaangażowaniem zasłużył na wielkie brawa ???” podsumował trener Konrad Grzelak