22.02.2020 przez tur1921

Tur 1921 Turek-Olimpia Koło 4:4

Sobota, 22.02.2020 godzina 11:00

Bramki:

W trzecim swoim meczu sparingowym zespół juniorów młodszych Tura 1921 zmierzył się z drużyną Olimpii Koło rywalizującej w lidze wojewódzkiej. Początek meczu ułożył się po naszej myśli, szybko strzelona bramka na 1-0 przez Franka Tomaszak dodała pewności siebie, co przełożyło się na stworzenie kolejnych okazji do podwyższenia wyniku. Niestety nonszalancka gra w defensywie doprowadziła do dwóch stałych fragmentów gry po których tracimy 2 bramki. Przed przerwa udaje się nam doprowadzić do wyrównania po golu Marcela Kostrzewskiego. Po przerwie nasz zespół jeszcze dwukrotnie wychodził na prowadzenie po bramkach Kostrzewskiego i Filipa Staszak. Ale dobra gra w ofensywie to nie wszystko, błędy indywidualne w obronie doprowadziły do straty kolejnych dwóch bramek i mecz kończy się remisem 4-4. Kolejnych rywalem juniorów Tura w przygotowaniach zimowych będzie również zespół grający w lidze wojewódzkiej SKP MOS Słupca. Mecz zaplanowany jest na 7 marca w Turku.