Dawid Gołdyka powołany na kosultacje reprezentacji wielkopolski U-14

Dawid Gołdyka powołany na kosultacje reprezentacji wielkopolski U-14

19.02.2020 przez tur1921

Zawodnik Tur 1921 Turek powołany na konsultacje wielkopolskiego związku piłki nożnej rocznika 2006.
Do klubu wpłynęło powołanie dla Dawida Gołdyki na konsultacje szkoleniową, która odbędzie się 26 lutego w Poznaniu. Dawid swoją przygodę z piłką rozpoczynał w Orle Kawęczyn w drużynie orlików, kolejno przeniósł się do drużyny Wicher Dobra, gdzie reprezentował klub z Dobrej w rozgrywkach młodzika i trampkarza, dodatkowo trenował również w Akademii Reiss Turek. W listopadzie dołączył do zespołu trampkarza młodszego Tur 1921 Turek. W krótkim czasie pobytu w naszym klubie zaliczył udział w kilku turniejach halowych zdobywając między innymi halowe mistrzostwo Konińskiego Związku Piłki Nożnej z drużyną Tur 1921. Dawid oprócz treningów z rocznikiem 2006 na zaproszenie trenera C1 miał okazje trenować również z chłopcami starszymi z rocznika 2005 naszego klubu.
Dotychczasowa wieloletnia praca Dawida została doceniona i będzie miał okazje pokazać się i sprawdzić się na tle chłopców z całej wielkopolski. Gratulujemy!

Materiał ze strony WZPN:

https://wielkopolskizpn.pl/kadry-wlkp/kadry-wzpn/powo%C5%82ania-na-konsultacj%C4%99-u-14-ch%C5%82opc%C3%B3w/

26 lutego w Poznaniu odbędzie się konsultacja szkoleniowa reprezentacji U-14 chłopców.

Kadra prowadzona przez sztab pod dowództwem Michała Rokickiego broni w tym sezonie Mistrzostwa Polski wywalczonego przed rokiem w Białymstoku. Po jesieni jest na dobrej drodze do ponownej walki o medale, prowadząc w grupie eliminacyjnej.

Reprezentacja jeszcze przed rozgrywkami pojedzie na tygodniowy obóz do Niemiec. Przed dokonaniem wyboru zawodników na to zgrupowanie, trener postanowił przyjrzeć się jeszcze zawodnikom podczas jednodniowej konsultacji. Pojawi się na niej 22 graczy.

POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ SZKOLENIOWĄ – POZNAŃ, 26 LUTEGO

Igor Ćwikliński, Daniel Jasiński, Borys Ołeniak, Filip Pytlewski, Jakub Sobczak (wszyscy KS Warta Poznań), Karol Cecuła, Antoni Ferstner, Antoni Giezek, Eryk Ponizy (wszyscy AP Reissa Poznań), Jakub Kendzia, Maciej Kuna, Bartosz Paris, Kamil Rutowski (wszyscy KKS Lech Poznań), Adrian Szafrański, Konrad Szczepankiewicz, Wojciech Zarębski (wszyscy AKF Poznań), Piotr Kurach, Dominik Majewski (obaj KS Górnik Konin), Dawid Gołdyka (Tur Turek), Mikołaj Konin (SF Luboń), Filip Olejniczak (MKS Mieszko Gniezno), Daniel Włodarczyk (MKS Nielba Wągrowiec).