Tur 1921 Turek- Olimpia Koło 3:0, trampkarz C1

Tur 1921 Turek- Olimpia Koło 3:0, trampkarz C1

17.02.2020 przez tur1921

W drugim sparingu trampkarze starsi a Tura 1921 Turek pokonali Olimpie Koło 3:0. Tur zdecydowanie dominował w tym spotkaniu, stwarzając sobie wiele okazji bramkowych, długo utrzymując się przy piłce, i w bardzo wczesnych fazach przerywając ataki gości. Efektem takiej postawy młodych turkowian był wynik, który po 65 minutach wynosił 3:0. W końcowej części meczu, obraz gry się bardziej wyrównał, oba zespoły stworzyły sobie po 3 doskonałe sytuacje do zdobycia bramki jednak wynik nie uległ już zmianie.

” Był to nasz pierwszy sparing na pełno wymiarowym boisku tej zimy, i wypadł bardzo okazale. Przez 70 min w pełni kontrolowaliśmy boiskowe wydarzenia. W ostatnich 20 minutach siadła u nas organizacja gry przez co mecz stał sie bardziej otwarty i rywale stworzyli sobie pierwsze dogodne sytuacje strzeleckie, na szczęście Filip w bramce spisywał sie bez zarzutu i nie straciliśmy bramki. Sparing na duży plus, chociaż ciągle będziemy ciężko pracować aby w przyszłości trzymać wysoki poziom od pierwszej do ostatniej minuty meczu ” powiedział po meczu trener Maciej Maliński.

Tur 1921 Turek – Olimpia Koło 3:0

Bramki: Filip Litwin x2, Kacper Pietraszek

Skład: Jarek, Adamczyk, Czapnik, Oleksy, Lament, Tomczyk, Pietraszek, Szudzik, Chojnacki, Janik, Litwin, Warzych, Kubka, Zioła, Kosakowski, Skopiński.