Podsumowanie okresu przygotowawczego trampkarza C1

Podsumowanie okresu przygotowawczego trampkarza C1

22.08.2019 przez tur1921

31 sierpnia meczem z Błękitnymi Mąkolno swoje rozgrywki ligowe zainauguruje drużyna trampkarza starszego Tura. Podopieczni trenera Macieja Malińskiego treningi do nowego sezonu wznowili 10 lipca i podczas okresu przygotowawczego rozegrali 7 gier kontrolnych. Kadra drużyny C1 naszego klubu poszerzyła się o 3 nazwiska. Do klubu po rocznej przerwie (gra w Szkole Futbolu Lejdis w Luboniu) powróciła Magdalena Filipiak. Najlepsza zawodniczka sezonu 17/18 naszej drużyny, została w ubiegłym sezonie również mistrzynią Polski U14 wraz z kadrą województwa wielkopolskiego w którym regularnie występowała. Magda podniesie rywalizację w formacji defensywnej Tura. Kolejne dwie nowe twarze w drużynie to Bartosz Tomczyk i Kamil Altman. Obaj zawodnicy to wychowankowie Znicza Władysławów. Bartosz występuję na środku pomocy a Kamil może zagrać na wszystkich pozycjach w linii obrony.
Okres wakacyjny to dla wielu czas wyjazdów rodzinnych, obozów szkolnych oraz koloni, co niestety spotkało również naszą drużynę. W żadnym z 7 rozegranych sparingów, trener nie miał do dyspozycji pełnej kadry zawodników co przełożyło się na nie równą formę oraz wyniki podczas gier kontrolnych. Miejmy nadzieję , że duża liczba sparingów rozegranych przez zespół zaprocentuje w rozgrywkach ligowych.
Pełna lista meczów kontrolnych :
Górnik Kłodawa (Junior Młodszy) – Tur 1921 Turek 9:0
Tur – Błękitni Mąkolno 2:9 (Adamczyk,Chojnacki)

Tur – KKS Kalisz 1:5 (Skopiński)

Tur – LKS Ślesin 5:1 (Litwin x4, Warzych)

Tur C1 – Tur c2 6:1 (Szudzik, Warzych, Litwin, Pietraszek, Czapnik, Janik)
Tur – LFA Turek 4:0 (Czapnik, Chojnacki, Skopiński, Warzych)
Termy Uniejów – Tur 7:4 (Warzych, Koskaowski, A Oleksy, Kubka)