Tur 1921 Turek- Olimpia Koło 6:4

18.08.2019 przez tur1921

trampkarz C2

Dziś trampkarze młodsi Tur 1921 Turek podejmowali w piątym już meczu sparingowym Olimpię Koło. Nasz zespół pokonał rywali 6-4, a wiec kolejny mecz z hokejowym wynikiem w naszym wykonaniu. Początek spotkania był rewelacyjny szybko zdobyliśmy dwie bramki, a rywale nie potrafili poradzić sobie z naszym wysokim pressingiem. Przy wyniku 2-0 nasz zespół nieco się rozluźnił i oddał inicjatywę rywalom. Mimo że strzelaliśmy kolejne bramki to rywale odpowiadali swoimi trafieniami. Do przerwy 4-2. Po przerwie, Tur nadal miał inicjatywę ale goście groźnie kontratakowali. Błędy w defensywie spowodowały ze doszło do wyniku 5-4. W końcówce zdobyliśmy szóstą bramkę i zamknęliśmy starania gości w walce o remis. Wynik mógłby być jeszcze wyższy ale w doliczonym czasie gry nie wykorzystaliśmy rzutu karnego, a kilka chwil późnej po rzucie rożnym świetnie strzał z bliska obronił bramkarz Olimpii.

Bramki zdobyli Kajetan Gargula x 3, Jakub Pietrzak, Oliwier Szczesiak, Igor Małecki.