Tulisia Tuliszków – Tur 1921 Turek 1:5

10.08.2019 przez tur1921

sparing trampkarza C2

bramki: Cyprian Oleksy x 2 i Julia Olek x 3

Dziś zawodnicy trampkarza młodszego rozegrali drugi mecz sparingowy w ciągu dwóch dni. To były bardzo intensywne trzy dni dla całej drużyny. W czwartek zespół odbył rano jednostkę treningową. W piątek rano odbył się drugi trening, a po południu wybraliśmy się na sparing do Tokar gdzie pokonaliśmy Orzeł Kawęczyn 8-4. Dziś rozegraliśmy drugi mecz kontrolny. Tym razem udaliśmy się do Tuliszkowa. Początek meczu był dość trudny gospodarze dobrze się bronili w dodatku po strzale z rzutu wolnego wyszli na prowadzenie. Po straconej bramce drużyna zmieniła oblicze i zdecydowanie zdominowała rywala. Efektem dominacji była piękna bramka z dystansu Cypriana Oleksego. Do przerwy 1-1. Po przerwie nadal dominowaliśmy i kolejne bramki wisiały w powietrzu. Mając mnóstwo okazji bramkowych udało się strzelić tylko i aż cztery bramki. Swoją drugą bramkę dołożył Oleksy który świetnie minął bramkarza i uderzył do pustej bramki. Trzema trafieniami popisała się za to Julia Olek, która wykończyła świetne podania i akcje kolegów i mecz zakończył się wynikiem 5-1.
Podsumowując były to bardzo intensywne dni, szeroka kadra i rotacje w składzie pozwoliły rozegrać dwa mecze w ciągu dwóch dni, cieszy duża liczba strzelonych bramek, ale przed naszym zespołem jeszcze dużo pracy.
Miejmy nadzieje ze ligowy nasz pojedynek z Tulisią również zakończy się naszym zwycięstwem.

Kadra: Kamil Gawroński, Robert Kubka, Piotr Zieliński, Eryk Nita, Igor Małecki, Cyprian Oleksy, Jakub Pietrzak, Nikodem Walczykowski, Wojtek Majda, Mateusz Majda, Oliwier Szczesiak, Szymon Kalinowski, Julia Olek, Kacper Dryjański, Hubert Wachnik, Kacper Chruściński, Michał Sikorski, Szymon Pilarczyk.

Trener: Konrad Grzelak